Wczytuję dane...

Bidony dla dzieci

Przydatne w podróży, spacerze, szkole czy na podwórku. Bidony dla dzieci ze składanym ustnikiem sprawdzą się przy uzupełnianiu wody, soczku lub herbaty dla naszego dziecka. Duża pojemność bidonów dla dzieci pozwoli na komfort użytkowania przez dzieci, a trwałość materiałów gwarantuje szczelność bidonów. Dzieci potrafią rzucać przedmiotami, dlatego bidony dla dzieci ze sklepu ecodziecko.pl mają podwyższoną wytrzymałość na pękanie i zbicie. Wśród dostępnych produktów znajdziesz bidony termiczne dla dzieci, bidony dla dziewczynki, bidon dla chłopca oraz bidony ze słomką dla dzieci

Butelki bidony dla dzieci - kolorowe wzory przyjemne dla dzieci

Bidony dla dzieci, które znajdziesz u nas, charakteryzują się ciekawym designem i kolorowymi wzorami, które uwielbiają Maluchy. Naklejki z pandą, wróżką czy zwierzątkami, z pewnością przypadną do gustu każdemu Maluszkowi. Dziecko w ten sposób może uczyć się poznawać nowe zwierzątka, a zestaw naklejek może umieścić na bidonie lub zabawkach. 

Bidon dla dziewczynki, bidon do szkoły czy bidon dla dziecka do przedszkola - wszędzie zabierzesz go ze sobą!

Bidony dla dzieci nie zawierają sztucznych materiałów. Bidony termiczne dla dzieci wykonane są ze stali nierdzewnej, które zostały zaprojektowane tak, aby z powodzeniem mieściły się w małej rączce. Mogą one utrzymywać temperaturę wewnątrz bidonu nawet przez 12 godzin. Jest to przydatna funkcja podczas jesienno-zimowych spacerów, aby podać dziecku butelkę z ciepłym napojem.

W naszej ofercie znajdują się również bidony z pojemnikiem na przekąski z wesołymi motywami. Składany ustnik przyda się szczególnie podczas podróży w wózku czy foteliku samochodowym, nie powodując tym samym dyskomfortu picia i rozlewania napoju. 

Sprawdź dostępne produkty bidonów dla dzieci w sklepie ecodziecko.pl Współpracujemy z najlepszymi producentami - Car Oscar, Petit Monkey oraz A Little Lovely Company, których bidony dla dzieci cieszą się dużą popularnością, a nowoczesny design i praktyczność są bardzo pomocne dla dzieci. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów