Wczytuję dane...

Miseczki dla dzieci

Okrągłe miseczki dla dzieci to w pełni bezpieczne produkty, które nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych. Miseczka dla niemowlaka została zaprojektowana z myślą o najmłodszych z bezpiecznego silikonu spożywczego. Miseczka dla dzieci idealnie przylega do stołu, dzięki temu Maluch nie jest w stanie sam jej przesunąć podczas posiłku. Nie spowoduje to bałaganu, które potrafią zostawić dzieci na stole. Silikonowe talerze dla dzieci to produkt idealny do karmienia dzieci i niemowląt

Miseczki do karmienia niemowląt - ekologiczny sklep ecodziecko.pl

W naszej ofercie znajdziesz produkty od trzech producentów: Mushie, Oogaa oraz Petit Monkey. Miseczki do karmienia niemowląt są lekkie i wyprodukowane w zgodzie ze środowiskiem. Kupując miseczkę dla dzieci z ecodziecko.pl masz pewność, że posiłek dla Malucha będzie najlepszym czasem w ciągu dnia!

Estetyczny wygląd i pastelowe kolory będą urozmaiceniem każdego dania. Miseczka dla dzieci od Petit Monkey została stworzona z biodegradowalnych materiałów - bambusa, kukurydzy i włókna drzewnego. Jej dodatkiem są bezpieczne pigmenty oraz spajająca melanina, czyli produkt syntetyczny z wysoką wytrzymałością i odpornością na zużycie. Jest to materiał zyskujący na popularności, służący do produkcji drobnych sprzętów gospodarstwa domowego. 

Miska do karmienia niemowląt - przyjazne nadruki dla dzieci

Nasze miseczki do karmienia niemowląt zawierają ilustracje ze zwierzątkami, które spodobają się każdemu dziecku. Miseczka z ptaszkiem, króliczkiem, myszką czy leniwcem - to niektóre propozycje znajdujące się w sklepie ecodziecko.pl. W miseczkach dla dzieci rodzice mogą przygotowywać zupki, kaszki lub inne zdrowe potrawy, które ułatwią Maluchowi naukę samodzielnego jedzenia. Piękny design i doskonała jakość są cechą charakterystyczną miseczek dla dzieci ze sklepu ecodziecko.pl. Ekologiczne produkty to bezpieczne dzieciństwo dla dzieci i Niemowląt, a każdy producent przykłada szczególną wagę do każdych akcesoriów dla dzieci.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów