Wczytuję dane...

Butelki dla niemowląt

Rodzice chcą dla swojego dziecka jak najlepiej. Karmienie piersią przez mamy nie zawsze jest w danym momencie możliwe. Dlatego w sklepie ecodziecko.pl znajdziesz ekologiczne butelki dla niemowląt, które naśladują naturalne karmienie piersią. W naszej ofercie posiadamy produkty antyalergiczne oraz antykolkowe. Dzięki temu przyjmowanie pokarmu przez Malucha będzie o wiele wygodniejsze i bezpieczne. Butelki dla noworodka delikatne i lekkie w dotyku. To rozwiązanie dla kobiet, które chcą odstawić Malucha od karmienia piersią i zacząć podawanie pokarmu przez butelkę dla niemowlaka. W naszym sklepie znajdziesz szklane butelki dla niemowląt oraz silikonowe butelki dla niemowląt.

Butelki dla noworodka z ecodziecko.pl - co je wyróżnia?

Sklep ecodziecko.pl współpracuje z najlepszymi producentami, którzy dokładają wszelkich starań, aby stworzyć butelki dla niemowląt w pełni ekologiczne i bezpieczne dla dzieci. W butelkach dla noworodków zaprojektowano naturalnie ukształtowany smoczek, który imituje pierś kobiecą. Pozwoli to na bezproblemową zmianę karmienia naszych pociech za pomocą butelki dla noworodka

Materiał silikonowy, z jakiego została wykonana butelka do karmienia, przypomina w dotyku skórę Mamy. Dziecko będzie czuło jej obecność i łatwiej przyzwyczai się do nowego sposobu karmienia. Butelki dla niemowląt wykonane są z trwałej jakości materiałów i nie przeciekają. Duża odporność termiczna sprawia, że bez problemu możemy umieścić w butelce gorący pokarm. Butelki dla niemowląt posiadają wiele zalet, które umożliwią spokojne spożywanie pokarmu i regularne oddychanie. 

Antykolkowa silikonowa butelka do karmienia - musisz ją mieć!

Bezpieczeństwo Malucha jest istotne dla każdej mamy. Chcemy, aby dzieci spożywały pokarm, który w żaden sposób nie będzie im zagrażał. Podwójny system antykolkowy, który posiada dwa otwory wentylujące, z powodzeniem wyrówna ciśnienie w butelce, nie powodując połykania powietrza. Uchroni to Malucha przed występowaniem niepożądanej kolki i stresu z tym związanym dla rodziców. Dlatego antykolkowe butelki dla niemowląt są świetnym rozwiązaniem na ten problem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów