Wczytuję dane...

Kubki dla dzieci

Gdy dziecko jest już większe i chcemy odejść od butelek dla niemowląt, dobrym pomysłem będzie zakup kubka dla dzieci. Jest to czas, w którym dziecko zaczyna spożywać produkty stałe - kaszki, zupki czy przeciery. Może to robić w specjalnych miseczkach dla dzieci, talerzykach, ale również w kubku. W sklepie ecodziecko.pl znajdziesz kubki dla dzieci do nauki samodzielnego jedzenia z ustnikiem lub bez. Jest to pierwszy krok do spożywania pokarmu lub napoju całkowicie samodzielnie. Ekologiczne kubki dla dzieci to wygoda dla rodziców, jak i samego Malucha. 

Kubki z rurką dla dzieci - wygodny, składany ustnik

Nasze kubki dla dzieci ze składanym ustnikiem, wykonane są z włókien bambusowo - kukurydzianych, których materiał jest wytrzymały i trwały. Nie zawierają szkodliwych substancji. Mogą zostać wykorzystane w czasie podróży. Dzięki specjalnemu ustnikowi, dziecku będzie lepiej spożywało się pokarm lub napój. Eko kubek nie powoduje rozlewania picia przez dziecko, co jest jego największą zaletą. Uchwyty po bokach sprawiają, że kubek dla dzieci zmieści się nawet w malutkich rączkach niemowlaka. Sprawdź więcej ciekawych produktów typu - kubki do nauki picia lub saszetki do karmienia, które znajdziesz w sklepie ecodziecko.pl!

Kubek do picia dla dzieci - poznaj pozostałe produkty z ecodziecko.pl

W naszej ofercie znajdziesz kubki z ustnikiem, kubek dla dziewczynki, kubek dla chłopca czy kubek niewysypek. Doskonała jakość i nowoczesny design, połączony z najwyższą jakością materiału bezpiecznego dla Maluszka - to cechy charakterystyczne naszych ekologicznych produktów. Do ich produkcji nie są użyte tworzywa sztuczne, lecz silikon spożywczy, który przeznaczony jest do kontaktu z żywnością. Duża oporność termiczna kubków dla dzieci powoduje, że mogą być przygotowywane w nich gorące posiłki. Eko przyjazny materiał kubków dla dzieci  jest całkowicie bezzapachowy, a ciekawe motywy ze zwierzątkami, przykują uwagę każdego niemowlęcia. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów