Wczytuję dane...

Otulacz dla noworodka

Spanie dzieci w otulaczu daje im poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Otulacz dla noworodka przypomina mu, gdy przez 9 miesięcy przebywał w brzuchu mamy. Dzięki temu jest mu miło, ciepło i bezpiecznie. Otulacze dla noworodka stosowane są w pierwszych 3 miesiącach po urodzeniu. Miękkie i delikatne rzepy, pozwolą na otulenie niemowlaka, który się wycisza, zasypia i łatwiej wybudza. Otulacze dla noworodka to polecane akcesoria do spania i leżenia dla dzieci. W ofercie sklepu ecodziecko.pl znajdziesz otulacz niemowlęcy, otulacze bambusowe dla dziecka oraz otulacz z bawełny silikonowej z mini wstawką. 

Otulacz bambusowy dla noworodka - wielofunkcyjny produkt z tkaniny oddychającej 

Odpowiedni komfort cieplny dla noworodka to podstawa. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rodziców i znajdziesz u nas otulacz bambusowy dla noworodka z wysokojakościowej bawełny bez szkodliwych substancji chemicznych. Piękny design w bardzo dobrej cenie od holenderskiej marki Jollein, który nawiązuje do skandynawskiej stylistyki, to otulacze dla noworodka, które musi mieć każdy Maluch. Zaletą korzystania z otulaczy dla dzieci jest ich spokojniejszy sen i łatwiejsze przystosowanie się do otaczających warunków. Otulacze dla noworodków mogą w znacznym stopniu złagodzić objawy kolki i przypomnieć noworodkowi pobyt w maminym brzuchu.

Czytaj więcej

Otulacz do spania dla noworodka - otulacze do kąpieli i zabawy z dzieckiem

Akcesoria do spania i leżenia jakimi są otulacze dla noworodka, to produkty o podwyższonej chłonności, która zapewni optymalny komfort cieplny. Elastyczność materiału nie krępuje ruchów dziecka, jak w przypadku zwykłego kocyka. Przewiewna tkanina, która dobrze przepuszcza powietrze, to główna zaleta otulaczy dla noworodków. 

W naszym sklepie znajdziesz także organiczny otulacz z silikonową mini wstawką, który jest nadzwyczaj przyjemny w dotyku. Wstawka gryzakowa to kompletne rozwiązanie dla higieny jamy ustnej niemowląt, który stymuluje prawidłowy rozwój zgryzu u noworodka.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów