Wczytuję dane...

Kokon niemowlęcy

Miękkie i wygodne gniazdko jakim jest kokon niemowlęcy to przydatny ekwipunek do spania i leżenia dla niemowląt. Oddychająca i wysokojakościowa bawełna BIO pozwoli na spokojny sen Maluszka. Kokon niemowlęcy to idealne miejsca do zasypiania, które przyda się szczególnie w pierwszych miesiącach życia dziecka. Usypiając dziecko wraz z otulaczem dla noworodków da Maluchowi poczucie bezpieczeństwa i bycia ponownie jak w brzuszku mamy. Gniazda niemowlęce znajdą swoje zastosowanie w czasie podróży lub wspólnego spania wraz z rodzicami, nie powodującym tym samym przygniecenia w czasie snu. 

Kokony niemowlęce dla chłopca i dziewczynki 

Kokon niemowlęcy może być używany zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki. Może być stosowane jako zastępcze łóżeczko. To także miejsce do zabawy, który może z powodzeniem zastąpić matę lub kocyk. Profilowane boki wałkowe zapewniają maksimum komfortu dla Noworodka. Wyjmowany materacyk pozwala na zachowanie higieny i wyprać w pralce. Wygodny kokon niemowlęcy sprawdzi się jako łóżeczko podróżne, a w każdej chwili zastosowane jako mata do przewijania. 

Czytaj więcej

Kokon do łóżeczka chroni dziecko przed wypadnięciem z łóżeczka i zapewni mu przyjazne miejsce do snu. W ofercie ecodziecko.pl znajdziesz antyalergiczne kokony niemowlęce z bawełny muślinowej w bogatej gamie kolorystycznej.  

Gniazdo kokon dostosowane do potrzeb Noworodków

Hi Little One jest to marka, która produkuje akcesoria niemowlęce z ekologicznych materiałów. Charakteryzują się nawiązaniem do natury i minimalistycznego designu. Akcesoria, które znajdziesz w sklepie ecodziecko.pl są całkowicie bezpieczne dla Noworodków i starszych dzieci. Zaprojektowane kokony niemowlęce i technologia oddychająca, dają przyjemne uczucie świeżości, a wszyte po bokach rączki łatwość wkładania i wyjmowania niemowlęcia z łóżeczka. Największą zaletą kokonów niemowlęcych jest prostota użytkowania i wysoka jakość wykonania produktu, dzięki temu Noworodek będzie czuł się najlepiej zasypiając w kokonach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów