Wczytuję dane...

Termosy dla dzieci

W sklepie ecodziecko.pl znajdziesz termosy dla dzieci ze szlachetnej stali nierdzewnej. Podwójne ścianki termosu powodują, że temperatura napoju utrzymywana jest naprawdę długo, nawet do 7 godzin. Pojemny termos dla dzieci jest wyjątkowo wytrzymały. Wraz z podwójnymi ściankami i próżniową izolacją utrzymają temperaturę zimnego napoju do 20 godzin. Wysokojakościowa stal nierdzewna jest bezpieczna dla Noworodków i Niemowląt. Sprawdź pozostałe nasze ekologiczne produkty dla dzieci w sklepie ecodziecko.pl

Termos dla dzieci do szkoły - ciepły napój zawsze pod ręką

Termos dziecięcy jest świetnym dodatkiem dla dziecka do lunchboxa, w którym znajdzie swoje drugie śniadanie. Zaletą stali nierdzewnej jest całkowita neutralność w kontakcie z pożywieniem. Prezentowane w naszym sklepie termosy dla dzieci występują w klasycznej formie, jak i ze słomką, co dla mniejszych Maluchów zdecydowanie ułatwi spożywanie napoju. Dodatkowa nakrętka wyposażona jest w składany ustnik, co jest praktycznym zastosowaniem w termosach dla dzieci. Dzięki słomce dzieci mogą korzystać z termosu bez konieczności przechylania butelki. Produkt ten sprawdzi się jako termos dla dzieci na herbatę lub zimną lemoniadę. 

Butelka termos dla dzieci - duża pojemność i niezawodność

Tanie termosy dla dzieci mają to do siebie, że potrafią nie trzymać odpowiednio długo temperatury i z czasem przeciekać. Nasze termosy dla dzieci posiadają wysoką wytrzymałość na wstrząsy i upadki oraz lekką wagę. Dzięki temu Maluch nie będzie miał problemu z utrzymaniem termosu w rączce. Przyjazne i bajkowe ilustracje, które zostały wykonane na termosach dla dzieci spowodują, że Maluszek szybko zaprzyjaźni się z nową butelką, a nowoczesny design spodoba się nawet wybrednym Maluchom!

Termos dziecięcy z powodzeniem można zabierać w krótką, jak i daleką podróż. Szczelny termos jest łatwy w napełnianiu, jedzeniu, piciu i czyszczeniu. W celu zachowania dłuższej żywotności produktu, zalecamy mycie ręczne termosu, aby nie spowodować jego uszkodzenia w zmywarce. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów