Wczytuję dane...

Smoczki dla dzieci i niemowląt

Akcesoria z kategorii smoczki dla dzieci i niemowląt w sklepie ecodziecko.pl to prostota i elegancja w każdym calu. Nasze smoczki uspokajające zostały zaprojektowane tak, aby odstresować Malucha i nie zaburzały jego prawidłowego rozwoju mowy i zgryzu. Smoczek sprawia, że dziecko potrafi samo się uspokoić, dlatego wielu rodziców chętnie korzysta z zakupu smoczków uspokajających. Bywają momenty, że dziecko samo przestaje płakać, gdy tylko będzie śmiało smoczek w buzi. Smoczek dla dzieci ma wiele zalet, działa natychmiastowo na płaczące dziecko. Poznaj naszą ofertę smoczków niemowlęcych w sklepie ecodziecko.pl

Smoczek niemowlęcy - zastępuje pierś mamy

Od teraz rodzice mogą zapomnieć o problemach z zasypianiem dzieci, dzięki smoczkowi niemowlęcemu od ecodziecko.pl. Nasze produkty są anty alergiczne i zaprojektowane z najwyższej jakości materiałów. Smoczek jest potrzebny dziecku, gdy odczuwa ono silny odruch ssania. Modele smoczków niemowlęcych nie powodują podrażnień zębów lub dziąseł. Pomaga w wyciszeniu się, opanowaniu emocji i płaczu, gdy sytuacja jest już naprawdę kryzysowa. Według pediatrów, smoczek niemowlęcy jest zalecany wcześniakom i dzieciom z różnymi problemami. 

Smoczki silikonowe, kauczukowe czy inne - jaki smoczek dla niemowlaka wybrać?

Najlepsze smoczki dla dzieci znajdziesz w ekologicznym sklepie internetowym - ecodziecko.pl. Smoczek uspokajający dla dziecka z końcówką z naturalnego kauczuku, to prostota i elegancja w jednym. Jest on całkowicie bezpieczny dla Niemowląt. Kauczuk stał się bardzo popularny i rodzice chętnie kupują smoczki dla dzieci właśnie z tego materiału. Smoczki te są wytrzymałe, elastyczne i w zupełności dają poczucie ssania piersi Mamy. W naszej ofercie znajdziesz również smoczki uspokajające silikonowe, które znacznie różnią się twardością niż smoczki kauczukowe. Charakteryzują się one systemem kolkowym Anti Colic i dużą odpornością termiczną. 

Sprawdź nasze pozostałe propozycje z kategorii mody dziecięcej w sklepie ecodziecko.pl Kup ekologiczne akcesoria dla dzieci i niemowląt, które są całkowicie bezpieczne dla Twojego Malucha!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów