Wczytuję dane...

BIBS SUPREME

Smoczek BIBS Supreme został zaprojektowany z myślą, aby pomóc Maluchowi się wyciszyć i uspokoić. Ssanie smoczka przez dzieci jest najlepszym zajęciem, które zastępuje naturalnie pierś Mamy. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę smoczków BIBS Supreme duńskiej marki BIBS, wytworzonych z naturalnego kauczuku drzewa Hevea. Dzięki niemu możesz zapomnieć o kłopotach z zasypianiem i stresem, wywołanym nagłym płaczem dziecka. Jeżeli masz dylemat, który smoczek wybrać, sprawdź nasze pozostałe propozycje z kategorii smoczków i zawieszek w ekologicznym sklepie ecodziecko.pl.  

Smoczek BIBS Supreme - dlaczego warto kupić smoczek z kauczuku? 

Kauczuk jest tradycyjnym materiałem, z którego są wytwarzane smoczki dla dzieci. Charakteryzuje się delikatnym materiałem, który swoim kształtem i w dotyku przypomina pierś Mamy. Końcówka uspokajająca smoczka szybko uciszy Maleństwo przed snem lub płaczem. Smoczek BIBS Supreme jest wytrzymały, miękki i elastyczny i można go stosować już od pierwszych dni życia Niemowlęcia. Specjalna osłonka smoczka w formie oddychającego, ażurowego motylka, zapobiega zaczerwienieniom, powstawaniu krostek oraz nie powoduje zakażeń skóry. W pełni bezpieczne smoczki BIBS Supreme, dostępne są w sklepie ecodziecko.pl w atrakcyjnych cenach i bogatej gamie kolorystycznej. Zapraszamy do zakupów pozostałych akcesoriów dla dzieci w kategorii mody dziecięcej oraz zabawek dla dzieci

BIBS Supreme - smoczki zaprojektowane z neonatologiem

Lekarz neonatolog zajmuje się ocenianiem stanu zdrowia Noworodków od 4 tygodnia życia. Właśnie przy współpracy z neonatologami zostały zaprojektowanie smoczki BIBS Supreme, aby uzyskać pełną ergonomię anatomiczną dla rozwoju Maluszka. Smoczki z kauczuku są bardziej wytrzymałe od silikonu spożywczego z powodu swojej elastyczności. Naturalny materiał nie powoduje alergii, a specjalna osłonka zapewnia łatwiejsze oddychanie dziecka podczas trzymania smoczka w buzi. Ze względów higienicznych, smoczek należy wymieniać co 30 dni.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów