Wczytuję dane...

Gryzaki dla dzieci

Okres ząbkowania u dzieci może rozpocząć się już od 2 miesiąca życia. Jest to jednak proces indywidualny i zależy od organizmu dziecka. Objawami ząbkowania może być nadmierne ślinienie, występowanie gorączki, nadmierna płaczliwość, niespokojny sen czy rozdrażnienie i marudzenie. Sposobem, aby w pewnym stopniu ulżyć maleństwu są gryzaki dla dzieci. Gryzaki pomagają masować dziąsła, których wypustki mają uśmierzać ból. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór gryzaków dla dzieci - gryzaki sensoryczne, kauczukowe, silikonowe, drewniane, ze szczoteczką lub ze smoczkiem. Sprawdź, jakie modele przygotowaliśmy dla Ciebie na ecodziecko.pl!

Ekologiczne gryzaki dla niemowląt - poznaj nasze gryzaki dla dzieci

Na sam początek z ząbkowaniem, skorzystajmy z silikonowych gryzaków dla dzieci. Silikon spożywczy jest bezpieczny w kontakcie z żywnością, posiada dużą odporność termiczną i nie powoduje alergii. Eco przyjazny materiał, jakim jest silikon spożywczy, z którego wykonane są gryzaki dla dzieci sprawia, że jest on produktem tonującym i uspokajającym. Pomaga ulżyć cierpieniom Maluszka i jest niezbędnym akcesorium przy rozpoczęciu okresu ząbkowania u dziecka. Łagodniejsze przechodzenie przez ten czas, jak podkreślają pediatrzy, jest używanie ekologicznych gryzaków dla niemowląt, które łagodzą ból i swędzenie dziąseł oraz pomagają w procesie pojawienia się nowych zębów. 

Czytaj więcej

Alternatywą dla gryzaków silikonowych są te wyprodukowane z kauczuku, pochodzącego z drzewa Hevea. Kauczukowy gryzaczek jest przyjemny w dotyku i zachęci do gryzienia ząbkującego Maluszka. Gryzak dla dzieci jest łatwy do czyszczenia, wystarczy go umyć pod bieżącą wodą. 

Gryzaki dla dzieci na ząbkowanie - jakie produkty znajdziesz na ecodziecko.pl?

Kolejną naszą propozycją gryzaków dla dzieci na ząbkowanie są te wytworzone ze sklejki drewnianej drzew liściastych. Przyjemne w dotyku drewno ukoi dziąsła Maleństwa, zapewniając mu spokój i uśmierzenie bólu. Jest łatwe do chwytania, dzięki dziurce w środku. 

Sprawdź wszystkie dostępne gryzaki dla dzieci w naszym ekologicznym sklepie dla dzieci. Zobacz również nasze pozostałe produkty z kategorii pielęgnacji dziecka.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów