Wczytuję dane...

Kubek dla dziewczynki

W ofercie sklepu ecodziecko.pl posiadamy również kubek dla dziewczynki. Ekologiczne kubki, od najlepszych producentów - Jollein - Baby&Kids, Mushie oraz Petit Monkey, to sprawdzone produkty, które zanim zostaną wprowadzone na rynek są dokładnie analizowane pod względem bezpieczeństwa materiałowego oraz prozdrowotnej funkcjonalności. Bambusowy kubeczek, transparentny kubek treningowy kubeczki do nauki picia dla niemowląt - to wszystko znajdziesz w kategorii kubków dla dziewczynki w sklepie ecodziecko.pl!

Kubeczki do picia dla dziewczynki - do samodzielnej nauki

Eko kubeczki ze składanym ustnikiem i uchwytem świetnie sprawdzą się przy nauce samodzielnego picia u dzieci. Piękny design, dobra jakość i cena - to cechy charakterystyczne naszych kubeczków do picia dla dziewczynki. Kubek wykonany jest z włókna bambusowo - kukurydzianego z naturalnych lasów bambusowych. Świadczy to o tym, że kubeczki dla dziewczynki nie zawierają szkodliwych substancji, w tym plastiku. Ten ekologiczny materiał jest wytrzymały, trwały i bezpieczny dla dzieci. Wraz z kubeczkami dla dziewczynki możemy stworzyć zestaw talerzyków dla dzieci do spożywania codziennych posiłków. Kubeczek ze składanym ustnikiem będzie dobrym towarzyszem podróży nawet w samochodzie. Teraz Maluch może pić z kubeczka bez rozlewania. 

Kubki dla dziewczynki - króliczek, myszka i miś. Przyjazne postacie dla dzieci

Kubeczki dla dziewczynki z motywami zwierzątek, wykonane z melaminy, to akcesoria odporne na stłuczenia i uszkodzenia. Noworodki i Niemowlęta często rzucają przedmiotami. W sklepie ecodziecko.pl znajdziesz kubki dla dziewczynki, których uszkodzenia mechaniczne nie dotyczą. Materiał ten powoduje, że swobodnie można na nim umieszczać zabawne wzory, atrakcyjne dla dzieci. Do kubeczków dla dziewczynki możemy dobrać pozostałe akcesoria przeznaczone do karmienia dzieci i niemowląt

Sprawdź pozostałe nasze produkty. Współpracujemy z markami, które na pierwszym miejscu stawiają na ekologię i bezpieczeństwo Noworodków i Niemowląt. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów