Wczytuję dane...

Kubek dla chłopca

W sklepie ecodziecko.pl znajdziesz również kubki dla chłopca z wysokiej jakości materiałów - bezpieczny dla dzieci plastik, kubki wykonane z włókien bambusowo - kukurydzianych, kubeczek z melaminy oraz kompostowalnego biokompozytu na bazie włókien roślinnych. Do kubeczków dla chłopca można skomponować zestaw z talerzyków, miseczek lub śliniaczków dla dzieci. Nasz sklep opiera się na ekologicznych produktach i współpracy z najlepszymi producentami akcesoriów do karmienia dzieci i niemowląt, którzy przed wprowadzeniem produktu na rynek, dokładnie analizują go pod względem bezpieczeństwa i prozdrowotnej funkcjonalności, zgodnego z naturą.

Kubeczek dla chłopca - ekologiczne produkty z ecodziecko.pl

Kubeczki do nauki picia ze składanym ustnikiem sprawią, że Twoje dziecko nie będzie już rozlewać napoju wokół, nie powodującym przy tym zabrudzeń. Brak szkodliwych substancji w naszych produktach dla dzieci świadczy o tym, że chcemy, aby każdy Maluch rósł zdrowo i korzystał z ekologicznych akcesoriów. Dobra jakość w przystępnych cenach są naszymi najważniejszymi zaletami. Kubek dla chłopca, wykonany z bezpiecznej melaminy, która zyskuje na popularności, charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na zużycie. W sytuacji, gdy nasz Maluch, zrzuci kubeczek na podłogę, zachowa on swój kształt. Produkty z melaminy są atestowane i mogą być bezpiecznie używane przez dzieci, zarówno tych małych, jak i większych. 

Kubek dla chłopca - ulubione naczynie dziecka

Wiele dzieci przywiązuje się z czasem do przedmiotów. Tak samo może być z ich ulubionym kubkiem do picia. Spożywanie przez dziecko kakao, woda lub soczek we własnym naczyniu jest z pewnością dla dziecka istotne. Sami rodzicie niejednokrotnie się już o tym przekonali. Dlatego kubki dla chłopca w sklepie ecodziecko.pl to naturalny wybór! Oryginalne wzornictwo z motywami pieska, myszki lub leniwca przyciągną uwagę Malucha. Kubek dla chłopca może być również idealnym pomysłem na prezent dla świeżo upieczonych rodziców.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów