Wczytuję dane...

Baby Shower - bociankowe

Baby Shower jest przyjęciem organizowanym na cześć przyszłym mam. Coraz częściej występuje ono również w Polsce. Świętowanie odbywa się najczęściej kilka tygodni lub miesięcy przed planowanym przyjściem dziecka na świat. Z tej okazki sklep ecodziecko.pl stworzył zestaw prezentowy Baby Shower, który przyda się szczególnie dla rodziców w pierwszych miesiącach życia. Jakie akcesoria zawierają produkty z ecodziecko.pl, które sprawdzą się przy okazji Baby Shower - bociankowe?

Baby Shower - bociankowe zestawy dla dzieci

W skład zestawu w ramach przyjęcia bociankowego wchodzą gryzak kauczukowy, który został wykonany z lasów kauczukowych objętych zrównoważonym zarządzaniem leśnym oraz miękka przytulanka w kształcie myszki. Produkty znanej marki zajmującej się dostarczaniem ekologicznych akcesoriów dla dzieci - Meiya & Alvin, nie posiadają sztucznych barwników, substancji rakotwórczych, ponieważ są w 100 % organiczne z naturalnych materiałów, bezpiecznych dla środowiska naturalnego. Dlatego mogą być dobrym pomysłem na Baby Shower - bociankowe dla najbliższej rodziny lub przyjaciółki. Kupując nasze produkty masz pewność, że zestaw prezentowy na Baby Shower jest antyalergiczny i obdarowanie w ten sposób przyszłej mamy sprawi jej wiele radości. Jako dodatek do wyprawki dla dziecka, polecamy nasze pozostałe akcesoria z kategorii do karmienia dzieci i niemowląt lub zabawek dla dzieci na ecodziecko.pl.

Zestawy prezentowe na Baby Shower 

Do zestawu na bociankowe Baby Shower możesz dołączyć ubranka dla dzieci, akcesoria do pielęgnacji dziecka lub smoczki i zawieszki. Sklep ecodziecko.pl jest idealnym miejscem, aby zaopatrzyć się w prezenty na imprezę z okazji narodzin dziecka. Nasz bogaty asortyment akcesoriów dla dzieci i niemowląt na Baby Shower sprawi, że przyszła mama będzie zadowolona z wyprawki dla dziecka, którą otrzymała w prezencie. Zapoznaj się z naszą całą ofertą na ecodziecko.pl i stwórz zestaw Baby Shower dla rodziców Malucha. Życzymy udanych zakupów!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów