Darmowa dostawa od 50,00 zł

Kubek niewysypek

( ilość produktów: 4 )

Sprawdzony sposób na przekąski w podróży? Kubek niewysypek będzie do tego idealnym rozwiązaniem. Został zaprojektowany tak, aby dziecko mogło swobodnie i samodzielnie wyjąć przekąskę z kubeczka. Kubek niewysypek to pierwsze doświadczenie dziecka w samodzielnym jedzeniu przekąsek. Pojemniki zachęcają do jedzenia i zabawy. Podczas podróży samochodem mamy pewność, że zawartość kubeczka nie wysypie się na podłogę. Produkty silikonowe amerykańskiej marki Mushie, to akcesoria do karmienia dzieci i niemowląt wykonane z najwyższej jakości silikonu spożywczego, który z powodzeniem można stosować do kontaktu z żywnością i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia dziecka.

Kubeczek niewysypek

Samodzielna nauka karmienia dziecka może być przyjemna. Kubek na przekąski dla dzieci jest nietoksyczny i nie powoduje alergii. Wygodny i przyjazny kubek niewysypek, do którego możemy zapakować dowolne i zdrowe przekąski sprawi, że nie będziemy musieli odwiedzać przydrożnych sklepów i stacji benzynowych, w celu zaopatrzenia się w dodatkowy prowiant. Skróci to zdecydowanie czas podróży z Maluchem. Samodzielną naukę picia, uzupełnimy kubkiem z ustnikiem lub bidonem dla dzieci. W sklepie ecodziecko.pl znajdziesz ekologiczne akcesoria dla niemowląt!

Kubek niewysypek - dlaczego warto zrobić zakupy w sklepie ecodziecko.pl?

Staramy się, aby prezentowane w ecodziecko.pl produkty pochodziły od najlepszych producentów, dla których zdrowie dziecka jest najważniejsze. To szczególnie ważne dla rodziców dziecka, którzy chcą zakupić produkt najlepszy dla swojej pociechy. Kubek niewysypek jest jednym z nich. Nowoczesny design, który uczy i bawi, nie zawiera plastiku i substancji szkodzących niemowlakowi. Stąd też nasze produkty są wyjątkowe, a kubek niewysypek jest świetnym gadżetem dla małych głodomorków! W naszym sklepie znajdziesz produkty, z których śmiało przygotujesz lunchbox dla dzieci na każdą podróż - czy to samochodem, czy wózkiem. Zapraszamy do zakupów.

pixel