Darmowa dostawa od 50,00 zł

Smoczki do butelek

( ilość produktów: 3 )

Akcesoria do karmienia niemowląt, które znajdziesz w sklepie ecodziecko.pl są delikatne w dotyku i naśladują naturalnie karmienie piersią Mamy. Zostały zaprojektowane tak, aby w łatwy i bezstresowy sposób pomóc dziecku spożywanie pokarmu. Smoczki do butelek to sposób, aby odstawić dziecko od naturalnego karmienia piersią. Sprawdź przygotowaną ofertę smoczków do butelki dla dzieci i noworodków.

Smoczki do butelek - dlaczego warto je kupić?

Smoczki do butelki to całkowicie produkt antyalergiczny i antykolkowe. Rozwiązują problemy związane z karmieniem butelką dzieci. Ich naturalny kształt przypomina pierś Mamy, dlatego dziecko nie odczuje znaczącej zmiany przy karmieniu posiłkami. Antykolkowe smoczki do butelki można wyparzać w gorącej wodzie, a także myć w zmywarce. Ich znaczna szerokość umożliwia proste mycie ręczne.

Smoczek jest ,,uspokajaczem?? dla dzieci. Mając go w buzi, dziecko czuje się zdecydowanie lepiej. Same silikonowe smoczki dla dzieci są polecane przez logopedów. Ich miękkość i materiał przypomina pierś Mamy. Dzięki temu dziecko czuje się znacznie spokojniejsze. W naszej ofercie znajdziesz smoczek do butelki dla dzieci, które można stosować od 3 lub 6 miesięcy. 

Antykolkowe smoczki do butelek posiadają podwójny system antykolkowy. Dwa otwory wentylujące, zapewniają odpowiednie ciśnienie w butelce, nie powodując powstawania późniejszej kolki w brzuchu Maluszka. Dodatkowymi zaletami smoczków do butelek jest brak ulewania, odbijania i zapobieganie gazom w brzuszku. 

Ekologiczne smoczki do butelek - akcesoria ułatwiające karmienie

Karmienie dzieci i niemowląt z akcesoriami ze sklepu ecodziecko.pl pomaga i ułatwia spożywania posiłków przez noworodka. Kształt smoczka do butelki i wielkość przepływu, regulują przyjmowanie pokarmu. Smoczki do butelek są w pełni bezpieczne i całkowicie bezzapachowe, co jest z pewnością ich kolejną zaletą. 

W ofercie sklepu ecodziecko.pl, oprócz smoczków do butelek, znajdziesz również butelki dla niemowląt, miseczki dla dzieci oraz wiele innych przydatnych i ekologicznych produktów do karmienia niemowlaka.

pixel