Darmowa dostawa od 50,00 zł

Talerzyki dla dzieci

( ilość produktów: 13 )

Gdy chcemy zmienić żywienie niemowląt i przestać karmić je naturalnym mlekiem matki, przydadzą nam się talerzyki dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz ekologiczne i bezpieczne silikonowe talerzyki dla dzieci, które zachęcają do jedzenia. W ten sposób przygotujemy posiłek nawet dla największych niejadków. Stylowa elegancja w klimacie vintage jeszcze dodatkowo nadaje im charakteru. Ich zadaniem jest umilanie posiłku i zachęcanie do jego spożywania. To również pierwsza próba do nauki dziecka w celu samodzielnego jedzenia i picia. Sprawdź wszystkie nasze akcesoria do karmienia dzieci i niemowląt i poznaj nasze ekologiczne produkty.

Talerzyki dla dzieci, talerze dla dzieci

Silikonowe talerze dla dzieci oraz kubki i sztućce, to akcesoria znacznie bezpieczniejsze od tradycyjnych, plastikowych talerzyków. Dzięki temu dziecko chętniej zje każdy posiłek. Bezpieczne tworzywo nie zawiera kadmu, ołowiu i niklu i nadaje się do mycia w zmywarce. Należy przy tym jednak pamiętać, aby silikonowych talerzy dla dzieci nie używać w kuchence lub piekarniku w celu podgrzania posiłku. Za talerzykami dla dzieci przemawia fakt, że naczynia nie rysują się i są odporne na odbarwienia podczas mycia. Każdy produkt w naszym sklepie jest poddawany testom przez producenta zanim zostanie dopuszczony do produkcji.  Uzupełnieniem talerzyków dla dzieci będą śliniaczki oraz kubki - wszystko w dobrej jakości i przystępnych cenach.

Talerze do jedzenia dla dzieci - sposób na każdego niejadka

Ekologiczne akcesoria dla dzieci z ecodziecko.pl to gwarancja jakości i bezpiecznego produktu. Talerzyki dla dzieci z podkładką, jest zestawem do nauki jedzenia, który pełni funkcję lunchboxa. Silikonowa podkładka bez problemu przylega do płaskich powierzchni i pozostaje na miejscu, co gwarantuje swobodne spożywanie posiłku przez niemowlaka. W skład zestawu dla niejadka wchodzą - talerzyk trójniak, mata, lunchbox, foremka do wypieków oraz torebka na kanapki. Wszystkie te produkty pozbawione są szkodliwych substancji.

pixel