Darmowa dostawa od 50,00 zł

Termosy dla dzieci

( ilość produktów: 11 )

W sklepie ecodziecko.pl znajdziesz termosy dla dzieci ze szlachetnej stali nierdzewnej. Podwójne ścianki termosu powodują, że temperatura napoju utrzymywana jest naprawdę długo, nawet do 7 godzin. Pojemny termos dla dzieci jest wyjątkowo wytrzymały. Wraz z podwójnymi ściankami i próżniową izolacją utrzymają temperaturę zimnego napoju do 20 godzin. Wysokojakościowa stal nierdzewna jest bezpieczna dla Noworodków i Niemowląt. Sprawdź pozostałe nasze ekologiczne produkty dla dzieci w sklepie ecodziecko.pl

Termosy dla dzieci, termos dziecięcy, termos dla niemowląt

Termos dziecięcy jest świetnym dodatkiem dla dziecka do lunchboxa, w którym znajdzie swoje drugie śniadanie. Zaletą stali nierdzewnej jest całkowita neutralność w kontakcie z pożywieniem. Prezentowane w naszym sklepie termosy dla dzieci występują w klasycznej formie, jak i ze słomką, co dla mniejszych Maluchów zdecydowanie ułatwi spożywanie napoju. Dodatkowa nakrętka wyposażona jest w składany ustnik, co jest praktycznym zastosowaniem w termosach dla dzieci. Dzięki słomce dzieci mogą korzystać z termosu bez konieczności przechylania butelki. Produkt ten sprawdzi się jako termos dla dzieci na herbatę lub zimną lemoniadę. 

Termos dla dzieci do szkoły

Tanie termosy dla dzieci mają to do siebie, że potrafią nie trzymać odpowiednio długo temperatury i z czasem przeciekać. Nasze termosy dla dzieci do szkoły posiadają wysoką wytrzymałość na wstrząsy i upadki oraz lekką wagę. Dzięki temu Maluch nie będzie miał problemu z utrzymaniem termosu w rączce. Przyjazne i bajkowe ilustracje, które zostały wykonane na termosach dla dzieci spowodują, że Maluszek szybko zaprzyjaźni się z nową butelką, a nowoczesny design spodoba się nawet wybrednym Maluchom!

Termos dziecięcy z powodzeniem można zabierać w krótką, jak i daleką podróż. Szczelny termos jest łatwy w napełnianiu, jedzeniu, piciu i czyszczeniu. W celu zachowania dłuższej żywotności produktu, zalecamy mycie ręczne termosu, aby nie spowodować jego uszkodzenia w zmywarce.

pixel