Darmowa dostawa od 50,00 zł

Szczoteczka do zębów dla dzieci

( ilość produktów: 7 )

Piękny zgryz, białe i proste zęby są wizytówką również dzieci. Wraz z każdym kolejnym miesiącem, rozwija się uzębienie Malucha. Maleństwo o higienę jamy ustnej może dbać już od pierwszych tygodni życia. W sklepie ecodziecko.pl znajdziesz szczoteczki do zębów dla dzieci, które zachęcą do dbania o czystość zębów. Szczoteczki na palec dla maluszka w łatwy sposób umyją jamę ustną dzieci, a dwustronna szczoteczka do zębów znacznie ułatwi naukę mycia dla dzieci. Sprawdź dostępne modele szczoteczek do zębów dla dzieci na ecodziecko.pl.

Szczotka do zębów dla dzieci - czym wyróżnia się szczoteczka z silikonu spożywczego?

Szczoteczki silikonowe na palec wykonane są z miękkiego i przyjemnego materiału i pomagają w niełatwym zadaniu umycia jamy ustnej przez dzieci. Silikon spożywczy jest bezpieczny w kontakcie z żywnością i pozbawiony jest jakichkolwiek niepożądanych substancji chemicznych. Ich producentem jest firma Mushie, która tworzy piękne, bezpieczne produkty, niezbędne dla dzieci. Designerskie projekty są przede wszystkim ekologiczne i pokochają je rodzicem jak i ich pociechy. Silikonowe szczoteczki do zębów są jednym z nich. Silikon nie powoduje alergii, doskonale jest tolerowany przez organizm ludzki oraz posiada dużą odporność termiczną. Do zestawu szczoteczek do zębów, dobierz pozostałe produkty z kategorii pielęgnacji dziecka na ecodziecko.pl.

Szczotka do zębów dla dzieci - pierwsza szczoteczka do nauki mycia zębów 

Z kolei producent szczoteczek do zębów dla dzieci - Grabease, zaprojektował produkty, które nie są dostępne na rynku i mógłby pomóc niemowlętom i ich rodzicom. Tak powstały między innymi szczoteczki do zębów dla dzieci. W sytuacji, gdy dzieci nie mają jeszcze takiej zręczności, na ratunek przychodzi szczotka do zębów dla dzieci, która jest niezwykle łatwa do uchwycenia. Od tej pory mycie zębów może stać się przyjemną zabawą. Szczoteczka posiada bardzo miękkie włosie, odpowiednie dla ich delikatnego dziąsła. Dzieci mogą ją używać od 6 miesiąca życia.

pixel