Darmowa dostawa od 50,00 zł

Smoczek gryzak

( ilość produktów: 8 )

Wśród naszej bogatej oferty gryzaków dla dzieci, znajdują się również gryzaki ze smoczkiem. Ułatwia on zdecydowanie zasypianie, koi podczas okresu ząbkowania, uspokaja podczas ssania. Smoczek z gryzakiem został stworzony po to, aby załagodzić ból i swędzenie dziąseł u dzieci. Gryzak może być pierwszą zabawką Malucha, która mu się spodoba. Nasze modele w kształcie pandy, żyrafy lub słonika pokocha każde dziecko. Od teraz wyrastanie pierwszych ząbków u Niemowlaka będzie przyjemniejsze. W sklepie ecodziecko.pl znajdziesz także gryzaki silikonowe, kauczukowe lub drewniane.

Dlaczego warto kupić smoczek z gryzakiem na ecodziecko.pl?

Smoczek Gryzak to produkt 2w1. Jest jednocześnie smoczkiem uspokajającym oraz gryzakiem. Wesołe zwierzęta jeszcze bardziej zwrócą uwagę dziecka. Dzięki temu Maluch nie będzie się chciał z nim rozstawać. Dostępne w naszym sklepie smoczek gryzak, dostarczają w ciągu dnia odpowiednich bodźców poznawczych dziecku i ułatwiają zasypianie w nocy. Mogą być stosowane już od pierwszych miesięcy życia. Gryzak ze smoczkiem można myć w zmywarce, jak i pod bieżącą wodą. Przed każdym użyciem należy sprawdzić jego stan. 

Smoczek z gryzakiem równa się przyjemniejsze ząbkowanie

W zależności od dziecka, okres ząbkowania można przejść łagodnie lub nie. Zdarza się, że Maluch bardzo odczuwa moment pierwszych pojawiających się ząbków. Może pojawić się wtedy gorączka, problemy z zasypianiem, płacz czy rozdrażnienie. Ma to również wpływ na rodziców dziecka, którzy chcą dla niego jak najlepiej i starają się załagodzić ból. Z pomocą przychodzi smoczek gryzak z silikonu spożywczego. Jest to bezpieczny materiał, który jest tolerowany przez organizm ludzki. Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych.

pixel