Darmowa dostawa od 50,00 zł

Czapki dla dzieci

( ilość produktów: 31 )

Rodzice zawsze powtarzają, że dzieci powinny ubierać się ciepło, aby się nie wyziębić. Z uwagi na to, że nasze pociechy mają słabą odporność, mogą szybko złapać infekcje lub mieć poważniejsze problemy ze zdrowiem. W porze jesienno - zimowej ważne jest, aby zakładać czapeczkę zimową dla dzieci, szalik i rękawiczki. Wszystkie te produkty znajdziesz w sklepie ecodziecko.pl w kategorii moda dziecięca. Zapraszamy do udanych zakupów.

Czapeczki zimowe dla dzieci - cieplutkie czapki, które utrzymują ciepło

Czapeczki zimowe dla dzieci w sklepie ecodziecko.pl zostały zaprojektowany tak, aby naszym pociechom było zawsze ciepło w główkę. Nasze czapki zimowe są podszyte dodatkowym polarem, dzięki temu uzyskujemy dodatkową warstwę cieplną czapeczki zimowej dla dzieci. Występują u nas czapeczki z pomponikiem, czapka zimowa typu futerko czy czapka zimowa z ogonem. 

Marka Rockahula Kids to butikowa marka akcesoriów dla dzieci. Czapeczki zimowe dla dzieci cechują się jasną barwą, kreatywnością oraz dbałością o szczegóły. Asortyment obejmuje czapeczki zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Znajdziesz u nas czapeczki dla młodszych, ale także starszych dzieci. 

Czapeczka na zimę dla dzieci - wesoła czapeczka szop i wiele innych

W sklepie ecodziecko.pl znajdziesz czapeczkę na zimę dla dzieci, która została uszyta z miękkiego materiału, posiadając z tyłu ogon szopa. To nakrycie głowy podszyte jest cieplutkim polarem wewnątrz, które zapewnia dziecku ciepło i komfort. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 7-10 lat. Dla dziewczynek polecamy czapeczkę zimową z futerkiem, która ma specjalne zakrywane nauszniki wraz z pomponikami. 

Wszystkie nasze czapeczki na zimę zawierają wewnętrzne ocieplenie, nie powodują ucisku głowy pod warunkiem, że dobierze się je odpowiednio do wieku dziecka. Skomponuj zestaw z pozostałymi akcesoriami na zimę w sklepie ekologicznym dla dzieci z ecodziecko.pl. Gwarantujemy szybką dostawę i produkty zgodne z opisem.

pixel