Darmowa dostawa od 50,00 zł

Bidony termiczne dla dzieci

( ilość produktów: 2 )

Gdy Maluch potrafi już sam posługiwać się butelką, dobrym rozwiązaniem będzie dla niego bidon termiczny. W ofercie sklepu ecodziecko.pl znajdziesz bidon termiczny dla dzieci ze stali nierdzewnej. Dobrze sprawdzi się podczas letnich upałów, jak i chłodnych spacerów czy podróży jesienno-zimowych. Dzięki temu dzieci spożywają napój adekwatny do temperatury na zewnątrz. Długi czas utrzymywania odpowiedniej temperatury jest dużą zaletą bidonu termicznego. To produkt, który z powodzeniem dzieci mogą zabrać do szkoły lub zabawy na podwórku i zawsze mieć pod ręką coś do picia.

Termiczny bidon dla dziecka - alternatywa dla kubeczków

Bidon termiczny dla dziecka może być stosowany zamiennie z butelkami na wodę lub kubkami dla dzieci. Przechowywać w nim można wodę, soczek, herbatkę lub nawet kakao, które dzieci uwielbiają. Średnica bidonu nie jest duża, więc z powodzeniem dziecko może go chwycić w swoje małe rączki. Bidony dla dzieci są dobrym zamiennikiem plastikowych butelek, które mogą być szkodliwe dla zdrowia Malucha. Bidon termiczny posiada pasywność reakcyjną z napojami i żywnością, lekką wagę i bezzapachowość. Wysoka odporność chemiczna oraz gładka powierzchnia, która jest łatwa do czyszczenia, to najważniejsze zalety bidonu termicznego dla dzieci

 

Bidony termiczne dla dzieci - jaki powinien być dobry bidon dla dzieci?

Szczególnie ważne dla dziecka będą wzory i kolory, które znajdują się na bidonie termicznym. Dla samych rodziców znaczenie będzie miało to, aby bidon termiczny utrzymywał długo temperaturę i nie przeciekał. Producenci bidonów termicznych dla dzieci dokładają wszelkich starań, aby ich produkty był w pełni bezpieczne, a sam napój nie stracił bioaktywnych właściwości. 

Bidony termiczne dla dzieci można myć ręcznie lub w zmywarce. Przy odpowiedniej pielęgnacji, produkt wystarczy na długi czas. Sprawdź pozostałe nasze produkty z kategorii karmienia dzieci i niemowląt, w tym lunchbox dla dzieci, który będzie dodatkiem do bidonów termicznych dla dzieci.

pixel