Darmowa dostawa od 50,00 zł

Kosmetyczka dla dziewczynki

( ilość produktów: 1 )

Kosmetyczka dla dziewczynek jest niezbędna na każdej wycieczce, koloniach czy wizytach na basenie. Wszelkie drobne kosmetyki, które już małe dziewczynki posiadają, mogą znaleźć się w kosmetyczce od ecodziecko.pl. Twoje dziecko bez problemu zmieści w niej swoje przybory kosmetyczne.  Kosmetyczka dla dziewczynki pomieści przybory do mycia, zachowując tym samym porządek w walizce podróżnej. Zobacz popularne modele kosmetyczek dla dziewczynek zamykanych na zamek błyskawiczny.  Zapraszamy do udanych zakupów w ekologicznym sklepie ecodziecko.pl.

Mała kosmetyczka dla dziewczynki - idealna na krótkie wyjazdy

Kosmetyczka z ecodziecko.pl prezentuje się olśniewająco. Wzory z jednorożcem, pandą, kosmosem czy konikiem, będą dopełnieniem walizki podróżnej. W małej kosmetyczce dla dziewczynki znajdziesz sporo miejsca na ubrania, kosmetyki lub inne niezbędne akcesoria. Niewielkie rozmiary kosmetyczki posłużą do przechowywania lusterka, grzebyka, pomadki oraz gumek do włosów, które są obowiązkowym wyposażeniem każdej podróży dla dziewczynek. Mała kosmetyczka dla dziewczynki to wszystko, co potrzebuje Młoda Dama. Atrakcyjna cena ekologicznych kosmetyczek dla dzieci sprawia, że jeszcze chętniej jest wybierana przez rodziców i akceptowana przez dziewczynki. 

Kosmetyczka dla dziewczynki - pełen zestaw zawsze pod ręką

To, co dziewczynki uwielbiają najbardziej, to ubranka, torebki i ozdoby do włosów. Wszystkie te akcesoria pomieszczą w kosmetyczce dla dziewczynek, która jest bardzo pojemna. Piękna kosmetyczka z ozdobnymi wzorami nadaje dziewczynkom szyku i elegancji. Zaleca się, aby kosmetyczkę czyścić wilgotną szmatką i używać zgodnie z zaleceniami producenta. Kosmetyczka dla dziewczynki, została zaprojektowana przez holenderską markę lifestylową dla dzieci z miłością i dbałością o szczegóły zgodnie z ogólnoświatowymi normami dotyczącymi zdrowia i bezpieczeństwa Niemowląt. Zobacz nasze pozostałe akcesoria z kategorii pielęgnacja dziecka, m.in. ręczniki lub szczoteczki do zębów.

pixel