Darmowa dostawa od 50,00 zł

Ręczniki dla dzieci

( ilość produktów: 49 )

Pielęgnacja dziecka nie może odbyć się bez dobrej jakości ręczników dla dzieci. W naszej bogatej ofercie znajdziesz ręczniki dwóch marek - Hi Little One oraz Jollein. Bawełna jest znana z bardzo dobrej chłonności, dlatego ręczniki dla dzieci z ecodziecko.pl wystarczą do otulenia Malucha po kąpieli. Musimy pamiętać o tym, aby podczas zakupu ręcznika dla dzieci, zwrócić uwagę na jego miękkość w dotyku, gdyż skóra Noworodka jest nad wyraz wrażliwa. Ręczniki bawełniane są trwałe, wyróżniają się dobrą jakością i przede wszystkim - dostępne są w niskiej cenie. Sprawdź modele ręczników dla dzieci, które kupisz w sklepie ecodziecko.pl.

Ręczniki dla dzieci, ręcznik dla niemowlaka, ręczniki z kapturkiem

Najlepiej, aby w przypadku ręcznika kąpielowego dla niemowlaka, zdecydować się na większy rozmiar. Na ecodziecko.pl kupisz ręcznik w rozmiarze 75 x 75 cm oraz 100 x 100 cm. Marka Jollein zaprojektowała miękki i chłonny ręcznik kąpielowy z kapturkiem, który jest idealny do szybkiego otulenia Niemowlaka, a kapturek chroni go przed gwałtownym ochłodzeniem. Ręczniczek może mieć swoje zastosowanie jako otulacz do karmienia po kąpieli, podkład jako przewijak oraz ręcznik na plażę lub basen. 

 

Z kolei marka Hi Little One stworzyła niezwykle chłonny, gruby bawełniany ręcznik frotte z kapturkiem w kolorach przyjaznych dzieciom, na wzór słonika z uszkami i śpiącego króliczka. Polecany jest w szczególności rodzicom, którzy szukają dużego ręcznika dla swoich dzieci z zabawnymi motywami, które wywołają uśmiech na twarzy każdego Maluszka. 

Ręcznik kąpielowy dla dzieci

Współpracujemy z najlepszymi markami, które zajmują się projektowaniem i tworzeniem akcesoriów dla dzieci i Niemowląt. Chcemy dostarczać Ci tylko ekologiczne produkty, które są w pełni bezpieczne dla dzieci. Nie inaczej jest z ręcznikami kąpielowymi dla dzieci, których wysokojakościowa bawełna, zapewnia naturalne otulenie Maluszka. Skorzystaj z zakupu pozostałych akcesoriów dla dzieci z kategorii karmienie dzieci i niemowląt lub mody dziecięcej.

pixel