Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szklane butelki dla niemowląt

( ilość produktów: 11 )

Mama, która chce odstawić niemowlaka od karmienia piersią, może wykorzystać do tego celu szklane butelki dla niemowląt ze sklepu ecodzieco.pl. Szklana butelka dla Noworodków i Niemowlaków i oznakowana, widoczna miarka, pozwoli przygotować smaczny posiłek dla Malucha. Nasze produkty są anty alergiczne i antykolkowe, co zapewnia oddychający smoczek silikonowy. To uzupełnienie innych produktów z naszej oferty - silikonowych butelek dla niemowląt. W zestawie znajduje się antykolkowy smoczek. Należy jednak pamiętać, aby smoczki do butelek wymieniać co 1-2 miesiące.

Butelka szklana dla niemowląt - najbezpieczniejsza butelka do karmienia

Najnowocześniejsza technologia, pozwoliła stworzyć butelkę szklaną dla niemowląt, w której po dodaniu do niej mleka, nie traci ono bioaktywnych właściwości i nie zostaje skażone substancjami toksycznymi. Taki sposób podawania pokarmu, zapewnia Maluchowi bezpieczne jego spożywanie. Dodatkowo, butelka szklana dla niemowląt, jest odporna termicznie na działanie nagłe temperatur. Wyprodukowana jest z szkła borokrzemowego, które nie pęka podczas gwałtownych zmian temperatur. Dlatego korzystanie z butelek szklanych dla niemowląt jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Lekka waga, bezzapachowość i odporność na zarysowania, są kolejnymi atutami, które przemawiają za zakupem szklanej butelki dla niemowląt do karmienia. 

Szklana butelka dla noworodka - higieniczna i ekologiczna

Szklana butelka dla dziecka może być myta zmywarce, wraz z silikonową rękawiczką. Całkowicie ekologiczny produkt, jakim jest butelka szklana dla niemowlaka, to bezpieczeństwo dla zdrowia dziecka podczas spożywania posiłków. Silikonowa rękawiczka pozwala dziecku na wygodne trzymanie buteleczki i jest odporna na upadki i stłuczenia. Antykolkowy smoczek z silikonu medycznego, zapewnia ochronę Malucha przed kolką i ograniczenie połykania powietrza z przyjmowanym posiłkiem. Sprawdź te lub inne produkty przeznaczone do karmienia dzieci i niemowląt w sklepie ecodziecko.pl.

pixel