Darmowa dostawa od 50,00 zł

Gumki do włosów dla dziewczynki

( ilość produktów: 60 )

Gumki do włosów dla małych dziewczynek jest obowiązkowym zestawem w pielęgnacji i tworzeniu fryzur każdej Młodej Damy. Wiedzą o tym wszyscy rodzice, którzy często muszą opanować sztukę tworzenia zaawansowanych kucyków, warkoczyków lub kitek. Gumki do włosów dla dziewczynek w sklepie ecodziecko.pl są wykonane ręcznie i stanowią doskonałą dekorację fryzury dziewczynek. W szybki i łatwy sposób rodzic stworzy fryzurę, która będzie towarzyszyła córeczce w szkole, przedszkolu lub na ważnych uroczystościach. Kolorowe gumki do włosów - gładkie lub faliste - zwiążą włosy dziewczynki i w mig stworzą nową fryzurę. Sprawdź ofertę gumek do włosów dla dziewczynki, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zestaw gumek do włosów dla dziewczynki - kolorowe ozdoby elastyczne i wytrzymałe

Zestaw gumek do włosów jest gwarancją urody, stylu i elegancji dla każdej dziewczynki. Małe księżniczki co chwila chcą mieć nowe fryzury, które tworzą im ich rodzice. Gumki do włosów dla dziewczynki to najszybszy sposób na stworzenie kolorowych i przyciągających wzrok fryzur. Nowoczesny design możemy stworzyć z pozostałymi akcesoriami z mody dziecięcej. Ubranka dla dzieci, torebki dla dziewczynek, biżuteria dla dzieci - to i o wiele więcej znajdziesz w naszym ekologicznych sklepie z akcesoriami dla dzieci i niemowląt ecodziecko.pl. 

Gumki do włosów dla małych dziewczynek - słodka truskawka, kokardka, tęcza lub gwiazdka

Najpopularniejsze gumki do włosów dla dziewczynek zostały wykonane ręcznie przez producenta butikowej marki akcesoriów dla dzieci - Rockahula Kids. Znajdziesz u nas gumki do włosów w kształcie błyszczącej tęczy, słodkiej truskawki, kolorowych kwiatów czy pomponików. Gumki prezentują się bardzo uroczo na włosach dziewczynki. Gumki do włosów dla małych dziewczynek mogą pełnić również ozdoby ręki w postaci biżuterii. Nasze produkty są bezpiecznie materiałowo i stylowe, dlatego przypadną do gustu małej księżniczce. Zapraszamy na udane zakupy w ekologicznym sklepie ecodziecko.pl.

pixel