Darmowa dostawa od 50,00 zł

Kubki do nauki picia

( ilość produktów: 9 )

W sytuacji, gdy chcemy odzwyczaić dziecko od smoczka i butelek do karmienia, kubeczki silikonowe do nauki picia będą bardzo przydatnym produktem. Jest to idealny wybór na naukę z otwartego kubeczka. Piękny design pozwoli na stworzenie zestawu wraz z talerzykami dla dzieci oraz sztućcami, a całość można połączyć wraz ze śliniakami dla dzieci. Dzięki temu spożywanie posiłku będzie przyjemniejsze dla naszego Malucha. Wszystkie te akcesoria do karmienia dzieci i niemowląt znajdziesz w sklepie ecodziecko.pl

Kubek do nauki picia, kubeczek do nauki picia

Kubeczki do picia powinny być lekkie i odporne na upadki, a tym samym na stłuczenia. Silikonowe kubeczki do picia to idealny wybór, gdyż produkt wykonany jest z bezpiecznych materiałów przez producenta Mushie, który tworzy wyjątkowe produkty i akcesoria dla dzieci. Ekologiczne kubki do picia, które posiadają składany ustnik i wykonane są z włókien bambusowo - kukurydzianych spowodują, że Maluch będzie spożywał napój bez rozlewania wokół. Dwa uchwyty pozwolą na stabilne trzymanie kubka do nauki picia przez malutkie rączki dziecka.   

Kubek do picia dla niemowlaka - poznaj sensoryczne kubeczki do picia

Rozwijanie umiejętności samodzielnego picia, może odbywać się dzięki specjalnie zaprojektowanym sensorycznym kubeczkom do picia. Produkt ten polecany jest przez pediatrów. Specjalna rękawiczka silikonowa ułatwia pochwytywania i rozwój chwytu cęgowego oraz motorykę małych paluszków u Malucha. Kubek do picia dla niemowlaka można myć w zmywarce i jest całkowicie bezpieczny w kontakcie z żywnością. 

Sprawdź pozostałą ofertę kubeczków do nauki picia. Gwarantujemy szybką dostawę i bezproblemowe zwroty. Współpracujemy z najlepszymi producentami ekologicznych akcesoriów do karmienia dzieci i niemowląt, których celem jest dostarczenie produktu bezpiecznego dla dzieci i zgodnego z naturą. Sprzedajemy wyłącznie marki, które mają prozdrowotne właściwości dla niemowlęcia i pomagają w jego rozwoju.

pixel