Darmowa dostawa od 50,00 zł

Bidony ze słomką dla dzieci

( ilość produktów: 9 )

Dzieci potrzebują stałego nawadniania. Podczas podróży samochodem lub spacerów z wózkiem, trzeba mieć przy sobie butelkę z napojem. W sklepie ecodziecko.pl, znajdziesz bidony ze słomką dla dzieci, które jest wytrzymały i gwarantuje nie wylewanie się napoju na zewnątrz. Szczelnie zamknięty bidon ze słomką dla dzieci został zaprojektowany wraz z zabawnymi motywami zwierzątek w oryginalnych kolorach. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy w kategorii bidony dla dzieci na ecodziecko.pl.

Bidon ze słomką dla niemowląt, Bidony dla dzieci ze słomką

Bidon ze słomką dla dzieci, to pierwszy produkt, który możemy użyć, aby odzwyczaić dziecko od smoczka lub butelki ze smoczkiem. To świetny sposób na naukę samodzielnego spożywania napoju przez dzieci. Inne naczynie, jakim jest bidon ze słomką dla dzieci, posiada łatwe w użyciu zamknięcie ustnika typu easy open-close. W sklepie ecodziecko.pl kupisz bidon ze słomką dla dzieci od dwóch producentów - Carl Oscar oraz Petit Monkey. Do wyboru masz pojemność bidonu 350 ml oraz 400 ml w motywach niebieskiej żyrafy, fioletowej krówki, pomarańczowego łosia i innych. Na ecodziecko.pl znajdziesz także bidony termiczne dla dzieci oraz bidon dla dziewczynki lub bidon dla chłopca

Bidon z rurką dla niemowlaka - idealny na spacery i podróże

Transparentny bidon ze składanym ustnikiem wykonany jest z tritanu. Jest to tworzywo, które doskonale zastępuje szkło i jest bezpieczną alternatywą dla produktów wykonanych z plastiku, co jest bardzo istotne dla bezpieczeństwa zdrowia dziecka. Bidon z rurką dla niemowlaka z nowoczesnym tworzywem jakim jest tritan sprawia, że zyskuje on na popularności. Najwyższej jakości tworzywo, bez dodatku szkodliwych substancji, z którego stworzony jest bidon ze słomką dla dzieci, jest ekologicznym produktem i jednocześnie bidon z rurką dla niemowlaka nie tłucze się i nie pęka po rzuceniu ich na ziemię. Kolejną zaletą bidonu z tritanu jest to, że posiada wysoką odporność na wysokie temperatury. 

Zobacz nasze pozostałe akcesoria dla dzieci i niemowląt na ecodziecko.pl z kategorii karmienia dzieci i niemowląt oraz zabawek dla dzieci. Zapraszamy do udanych zakupów ekologicznych produktów dla dzieci.

pixel