Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Silikonowe butelki dla niemowląt

( ilość produktów: 9 )

Silikonowe butelki dla niemowląt do karmienia to pierwsze na świecie butelki, które naśladują karmienie piersią Mamy. Wykonane są z silikonu, który jest w 100% biokompatybilny oraz nie powodujący alergii u niemowlaka. Jest bezpieczny dla organizmu człowieka. Jego właściwości ,,oddychające’’ sprawiają, że jest to bariera ochronna przed bakteriami oraz innymi organicznymi patogenami beztlenowymi. Butelki silikonowe dla niemowląt w znacznym stopniu ułatwiają spożywanie pokarmu przez noworodki. Nie powodując stresu oraz złości z powodu zmiany sposobu karmienia.

Silikonowe butelki dla niemowląt 

Lekkie i delikatne w dotyku oraz higieniczne w użytkowaniu - silikonowe butelki dla niemowląt, to najnowszy produkt, który w pełni spełni oczekiwania zarówno Mamy, jak i Malucha. Dzięki szerokiej szyjce, butelki silikonowe dla noworodka można z powodzeniem myć ręcznie i dokładnie wymyć wnętrze butelki. W sklepie ecodziecko.pl znajdziesz silikonowe butelki dla niemowląt w różnych rozmiarach i zestawach. Wszystkie nasze produkty są atestowane i bezpiecznie materiałowo dla Noworodków i Niemowląt, a sam materiał trwały i miękki w dotyku.

Butelki silikonowe dla noworodka na pozbycie się kolki 

Główną właściwością butelek silikonowych dla noworodka jest ochrona dziecka przed kolką. Antykolkowe smoczki, będące w zakupionym zestawie, posiadają dwa otwory wentylujące. Mają one za zadanie wyrównywać ciśnienie w butelce i nie powodować połykania przez noworodka powietrza podczas karmienia. Smoczki do butelek, jak i butelki dla niemowląt znajdziesz w naszym sklepie ecodziecko.pl.

Wszystkie nasze produkty są ekologiczne, wykonane z dobrej jakości materiałów i całkowicie bezpieczne dla dzieci. Dużą wagę przywiązujemy do produktu, który będzie zarówno zgodny z naturą, jak i wyglądał estetycznie. Butelki silikonowe dla niemowląt spełniają wszystkie z tych zasad i dzięki swojej funkcjonalności, są bardzo przydatnym narzędziem do karmienia dzieci i noworodków.

pixel