Darmowa dostawa od 50,00 zł

Podkładki na stół dla dzieci

( ilość produktów: 4 )

Zdarza się, że dzieci bałaganią podczas karmienia. Jednak istnieją akcesoria, które pomogą w utrzymaniu czystości. Podkładka na stół dla dzieci sprawdzi się przy tego typu problemach. Zaopatrując się w podkładkę na stół dla dzieci możesz być pewien, że zachowasz czystość na stole do karmienia Malucha oraz pomoc przy samodzielnej nauce karmienia dziecka. Podkładka silikonowa na stół dla dzieci jest antypoślizgowa i dobrze trzyma się na płaskiej powierzchni. Pozwoli to na używanie talerzyków czy kubeczków bez przeszkód przez Malucha.

Podkładki na stół dla dzieci, podkładka silikonowa na stół dla dzieci

Silikonowe maty do karmienia zostały zaprojektowane tak, aby nauka spożywania posiłków Twojego dziecka była czysta i higieniczna. Elegancki wygląd i nowoczesny design, połączone ze starannym wykonaniem każdego produktu sprawią, że dziecku będzie wygodniej zjeść posiłek, bez pomocy rodzica. Podkładka na stół dla dzieci jest bardzo przydatna przy pierwszych krokach dziecka z samodzielnym jedzeniem. 

Podkładka silikonowa marki Mushie jest miękka i przyjemna w dotyku, a zarazem łatwa w czyszczeniu, która z powodzeniem może być myta w zmywarce. Produkty z silikonu spożywczego charakteryzują się dużą odpornością termiczną, bezpieczeństwem dla dzieci oraz są przeznaczone do kontaktu z żywnością. Podkładka silikonowa na stół dla dzieci jest biokompatybilna, a także nie powoduje alergii u dzieci.

Mata na stół dla dzieci, podkładki na stol dla dzieci

Marka Petit Monkey zaprojektowała serię podkładek na stół dla dzieci w kształcie misia Koala, który będzie towarzyszem każdego jedzenia dziecka. Mata na stół dla dzieci została wykonana z antypoślizgowego silikonu, która pozwoli na uniknięcie plam na stole oraz podłodze. Bardzo dobrze przylega do całej powierzchni - blatu stołu lub krzesełka. Mata silikonowa dla dzieci jest elastyczna i wytrzymała, a całość po jedzeniu można przetrzeć mokrą szmatką. 

Jesteśmy ekologicznym sklepem dla dzieci, który dba o to, aby współpracować z najlepszymi markami produkującymi akcesoria dla dzieci zgodne z naturą. Sprawdź pozostałe nasze produkty zabawek dla dzieci lub akcesoriów do karmienia dzieci i niemowląt.

pixel