Darmowa dostawa od 50,00 zł

Smoczki Dumforter

( ilość produktów: 8 )

Dumforter jest producentem innowacyjnych smoczków dla dzieci, połączonych z gryzakiem sensorycznym. Firma ta tworzy akcesoria przyjazne dzieciom, a ich wizją jest pobudzenie umysłów Niemowląt. Smoczki Dumforter uspokajają, łagodzą i jednocześnie rozbawiają Malucha. Smoczki ułatwiają zasypianie, koją w czasie ząbkowania, a także pomagają w kognitywnym rozwoju dziecka. Poznaj dziką kolekcję smoczków Dumforter, którą dla Ciebie przygotowaliśmy w ekologicznym sklepie z akcesoriami dla dzieci i Niemowląt ecodziecko.pl.

Smoczki Dumforter inspirowane zwierzakami

Asortyment smoczków dla dzieci obejmuje pięć dzikich zwierząt do wyboru. Słodkie zwierzątka, jakimi są panda, żyrafa, słoń, tygrys i zebra, będą dla dzieci najlepszymi przyjaciółmi do spania. Smoczki Dumforter uspokajający polecane są przez wielu rodziców, którzy przetestowali je wraz ze swoimi dziećmi. Oceniają go jako niesamowity produkt, który natychmiast uspokaja i jest uwielbiany przez dzieci. Polecany jest także dla Niemowląt, które ząbkują. Mogą dzięki temu ćwiczyć swój zgryz. Rodzice podkreślają zaletę smoczków Dumforter, jako natychmiastowa pomoc w usypianiu Malucha. 

Sprawdź nasze pozostałe kategorie dla dzieci z akcesoriami do spania i leżenia oraz karmienia dzieci i niemowląt na ecodziecko.pl!

Silikonowy smoczek Dumforter - bezpieczny produkt dla Malucha

Smoczki Dumforter, połączone z gryzakiem silikonowym, to produkty 2 w 1. Mogą być używane przez dzieci już od pierwszych chwil życia. Smoczek uspokajający można z powodzeniem myć w zmywarce, ale zaleca się, aby stosować smoczek Dumforter maksymalnie przez 2 miesiące w celach higienicznych. 

W naszym asortymencie sklepu znajdziesz również smoczek z gryzakiem wraz z kocykiem przytulanka na wzór zebry. Kocyk podszyty jest z przodu poliestrem, z tyłu natomiast występuje mięciutka bawełna.

Dołącz do zadowolonych rodziców, którzy kupili już smoczek Dumforter, który w szybki sposób pomógł im z bezsennymi nocami związanymi z brakiem snu swojego dziecka.

pixel