Darmowa dostawa od 50,00 zł

Zabawki dla dzieci

( ilość produktów: 285 )

Niemowlaki potrafią się bawić nawet najzwyklejszym przedmiotem. Wtedy sprawia im to wiele radości i wywołuje uśmiech na twarzy. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele zabawek dla dzieci, które mogą być szkodliwe dla dzieci. Jakich zabawek nie kupować dzieciom? Istotną kwestią są certyfikaty. Zabawki dla dzieci muszą być przede wszystkim bezpieczne. W ofercie sklepu ecodziecko.pl znajdziesz gryzaki dla dzieci, grzechotki, klocki, maskotki, maty, zabawki do kąpieli czy puzzle i układanki. Zapoznaj się z całym asortymentem ekologicznych zabawek dla dzieci na ecodziecko.pl.

Zabawki dla niemowląt - klocki drewniane i puzzle, które rozwijają funkcje poznawcze

To zawsze jest duży dylemat rodziców i osób bliskich, które kupują prezent dla dziecka. Jaką zabawkę wybrać? Z pewnością taką, która będzie rozwijać ich wyobraźnię i kreatywność. Dzieci dopiero co poznają funkcjonowanie świata. Spontaniczna zabawa stymuluje rozwój dziecka i przy tym należy pamiętać, aby zabawki dla niemowląt, które chcemy kupić, miały wyraziste kolory. Ćwiczenie chwytania przedmiotów dzieci mogą próbować na klockach, które można przekładać, układać, rzucać oraz trzymać w rączkach. 

Z kolei puzzle układanki dla najmłodszych, pomagają ćwiczyć pamięć i zdolności manualne. Puzzle z różną ilością elementów znajdziesz w sklepie ecodziecko.pl z barwnymi postaciami zwierzątek, które ucieszą każdego Malucha. 

Zabawki dla dzieci - gryzaki i grzechotki, które uwielbiają Niemowlaki

Zabawki dla dzieci w postaci gryzaków zostały zaprojektowane, aby jednocześnie bawić i pomagać w ząbkowaniu Maluszka. Specjalne wypustki łagodzą te dolegliwości. Silikonowe gryzaki są bezpieczne w kontakcie z żywnością i mają za zadanie uspokoić Maluszka, gdy ten jest w fazie płaczu. 

Natomiast zabawka dla dzieci w postaci grzechotki jest idealna dla Niemowląt, które dopiero co poznają świat. Potrząsając grzechotką, usłyszymy miły dla uszu dźwięk, który wywoła uśmiech na twarzy dziecka. Sprawdź wszystkie modele zabawek dla Niemowląt, które przygotowaliśmy dla Ciebie w sklepie ecodziecko.pl

pixel