Darmowa dostawa od 50,00 zł

Kubki z ustnikiem

( ilość produktów: 8 )

Kubki z ustnikiem to początek do samodzielnego picia przez Maluszka. Eko kubek sprawdzi się w podróży. Dzięki temu dziecko bez problemu spożyje napój, bez rozlewania go wokół. Produkty w sklepie ecodziecko.pl są całkowicie bezpieczne i ekologiczne. Kubki z ustnikiem z ciekawymi motywami w postaci zwierzątek, wraz z wygodnymi uchwytami, pozwoli dziecku spokojnie użytkować kubek.

Kubek z ustnikiem dla dzieci, kubki z ustnikiem

Kubki z ustnikiem, które przeznaczone są do nauki picia przez dziecko, wykonane są najwyższej jakości i ekologicznych materiałów. Do produkcji kubków do picia został wykorzystany tritan. Jest to tworzywo nowej generacji, które nie zawiera szkodliwych substancji. Jest zdecydowanie zdrowszy niż plastik. Kubek z ustnikiem dla dzieci z tritanu jest lekki, wytrzymały, ma dużą wytrzymałość cieplną oraz nie wchodzi w reakcje z jedzeniem i piciem. Bez problemu możemy skomponować zestaw do spożywania posiłków wraz z miseczkami dla dzieci oraz sztućcami czy śliniaczkiem. Kubeczki z ustnikiem z naklejonymi postaciami, m.in. myszką oraz leniwcem, będą przyjazne dla dzieci już od pierwszego użycia. 

W sklepie ecodziecko.pl posiadamy również kubek z ustnikiem z włókien bambusowo - kukurydzianych. Produkty te są wytrzymałe i trwałe i wykonane z naturalnych materiałów. Oryginalne wzornictwo i skandynawska stylistyka powodują, że kubki z ustnikiem dla dzieci będą naturalnym wyborem każdego Malucha.

Kubki z ustnikiem - ekologiczny sklep ecodziecko.pl

Jako sklep ecodziecko.pl współpracujemy z producentami, którzy przykuwają duża wagę do jakości swoich produktów. Przed wprowadzeniem na rynek, produkt ten jest dokładnie analizowany pod względem bezpieczeństwa tak, aby akcesoria do karmienia dzieci i niemowląt miały prozdrowotne funkcjonalności i bezpiecznie materiałowo dla Noworodków i Niemowląt.

pixel