Darmowa dostawa od 50,00 zł

Książeczki dla dzieci

( ilość produktów: 4 )

 

 

Książeczki dla dzieci na ecodziecko.pl

Tak jak pozostałe produkty w naszym sklepie, również książeczki dla dzieci to przyjazne i bezpieczne produkty. Zostały wyprodukowane z wysokiej jakości, ekologicznych materiałów. To wspaniała rozrywka dla maluchów i rodziców. Nie ma lepszego sposoby na spędzenie czasu z dzieckiem jak czytanie, oglądanie kolorowych ilustracji i snucie wspaniałych opowieści. Zabierz swoje dziecko w fantastyczny świat bajek, rozwijaj jego wyobraźnie i kreatywność. Znajdziesz u nas książeczki do usypiania z mięciutkiej bawełny organicznej, ale również trwałe książeczki uprzyjemniające czas w kąpieli. Książeczki dla rocznego dziecka to również świetny pomysł na drobny upominek. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Książeczki dla rocznego dziecka ? buduj więzi i rozwijaj wyobraźnie

Książki są ważne w rozwoju dziecka. Ważne jest zaszczepianie w dzieciach miłości do książek już od najmłodszych lat i pierwszych miesięcy życia. Książki wspaniale wspomagają budowanie zdolności poznawczych. Świat książek to połączenie wyobraźni, kreatywności, fikcji i rzeczywistości. Czytanie książek to rozrywka, zabawa i edukacja.

Książeczki dla dzieci rozwijają mózg i koncentracje

Wiele dzieci, którym czytano książki od najmłodszych lat, ma wyższe wyniki w nauce i jest bardziej skłonne do odniesienia sukcesu w późniejszym życiu. Czytanie rozwija mózg Twojego dziecka. Czytając książki, Twoje dziecko uczy się, jak poprawnie reagować w różnych sytuacjach i poznaje przedmioty z otoczenia. Poznaje również swoje emocje. Czytanie książek dziecku i z nim pomoże zwiększyć jego zdolność koncentracji. Kiedy czytasz na głos swoim dzieciom, muszą się skupić, aby dobrze wszystko zrozumieć. Niezależnie od tego, czy czytasz dzieciom na głos, czy czytają one samodzielnie, czytanie pomaga dzieciom rozwijać wyższą świadomość skupienia i dobre umiejętności słuchania.

Buduj nawyki czytania dzięki książeczkom dla dzieci

Najważniejsze są nawyki. Już od pierwszych miesięcy życia buduj codzienny rytuał czytania z dzieckiem. Książeczki dla dzieci z ecodziecko.pl świetnie się do tego nadają. Do usypiania polecamy nasze pięknie ilustrowane książeczki z bawełny organicznej. Dziecko czyta wszystkim zmysłami: dotyka i pokazuje, to co widzi. Przyjemny w dotyku materiał dodatkowo zachęca malucha do spędzania czasu w taki sposób. Książeczki idealnie pasują do małych rączek.  Książeczki kąpielowe to ciekawa propozycja do zabawy w wodzie. W okresie letnim dziecko może nimi się bawić, siedząc w brodziku lub basenie ogrodowym. Mamy też urocze zestawy upominkowe. Oprócz książeczki w jego skład wchodzi maskotka przedstawiająca bohatera historii. Gorąco zachęcamy do przejrzenia naszej oferty i do zakupów na ecodziecko.pl. 

pixel