Darmowa dostawa od 50,00 zł

Kubek ze słomką dla dzieci

( ilość produktów: 6 )

Kubek ze słomką dla dzieci 

W naszym sklepie internetowym ecodziecko.pl oferujemy kubki ze słomką dla dzieci wykonane z bezpiecznego silikonu, zgodnie z rygorystycznymi metodami certyfikacji LFGB. Jest to droższa i bardziej wszechstronna metoda badań, jednak gwarantuje większe bezpieczeństwo podczas użytkowania oraz lepszej jakości silikon wykorzystany do produkcji. Kubek ze słomką dla dzieci duńskiej marki Nuuroo to przede wszystkim produkt wysokiej jakości. Nie zawiera szkodliwych substancji, co jest szczególnie istotne przy produktach mających kontakt z żywnością. Jest bezpieczny dla dzieci, a silikonowa słomka jest przyjemna dla ust dziecka, dlatego jest to produkt, w który warto zaopatrzyć swoją pociechę.

Kubek ze słomką dla niemowląt - do nauki samodzielnego picia

Okres niemowlęcy to czas błyskawicznego rozwoju naszego dziecka. Maluch zdobywa nowe umiejętności, a to doskonała okazja, aby zamienić butelkę na kubeczek. Oferowany przez nas kubek ze słomką dla niemowląt doskonale sprawdzi się do nauki samodzielnego picia. Jest poręczny, niewielkich rozmiarów oraz z przyjemną dla ust malucha słomką. Warto dodać, że picie przez słomkę, to czynność, którą dzieci lubią, a jednocześnie ćwiczą jamę ustną oraz mięśnie twarzy. Tym samym przygotowują się do dalszego wyzwania, jakim jest nauka mówienia.

Kubek dla dzieci - piękny design, stonowana kolorystyka

Dostępny w naszej ofercie kubek dla dzieci ze słomką marki Nuuroo posiada piękny design, który zachwycą delikatną i stonowaną kolorystyką. Kubeczki posiadają wypukły wizerunek wesołej Żyrafy i Misia Koala, dzięki czemu wyglądają niezwykle przyjaźnie. Wyjątkowy design kubka z pewnością przykuje uwagę malucha, a tym samym zachęci do nauki samodzielnego picia.

Kubek ze słomką niemowlęcy - praktyczny i funkcjonalny

Bardzo ważne jest, aby dla naszych pociech wybierać produkty najwyższej jakości, które doskonale sprawdzą się podczas codziennego użytkowania. Kubek ze słomką niemowlęcy dostępny w naszym sklepie internetowym ecodziecko.pl jest niezwykle praktyczny i funkcjonalny. Z pewnością ułatwi maluchowi naukę samodzielnego picia. Ogromną zaletą kubeczków jest fakt, że po zdjęciu pokrywki wraz ze słomką, otrzymamy kubek otwarty, który będzie przydatny podczas kolejnego etapu nauki picia z otwartego kubeczka. Takie rozwiązanie sprawia, że jest to produkt, który zostanie z nami na dłużej. Kubki ze słomką nadają się do mycia w zmywarce, a także do używania w kuchence mikrofalowej lub piekarniku.

pixel