Darmowa dostawa od 50,00 zł

BIBS COLOUR

( ilość produktów: 95 )

Smoczki BIBS colour duńskiego producenta to wyroby najwyższej jakości, skierowane do dzieci i niemowląt. Występują pojedynczo lub w dwupaku. Klasyka w stylu retro smoczków BIBS Colour, wyróżniają się prostotą i elegancją. Kauczuk pozyskuje się z drzew Hevea. Smoczki Bibs colour nie uczulają i można je stosować od pierwszych dni życia dziecka. Pediatrzy i dentyści są zdania, że smoczki mają wiele zalet i korzystnie wpływają na każdego niemowlaka. Smoczek jest niezastąpionym akcesorium, które pomaga je uspokoić i wyciszyć i pełni zadanie odzwyczajenia dziecka od częstego karmienia piersią Mamy.

Smoczki BIBS Colour - smoczek uspokajający, który możesz mieć zawsze pod ręką

Ssanie smoczka zaspokaja dziecko w karmieniu piersią lub butelką. Organiczny kauczuk, z którego wykonane są smoczki BIBS colour sprawiają, że jest on całkowicie bezpieczny dla Niemowląt. Kauczuk jest wytrzymały i elastyczny. W dotyku przypomina pierś Mamy i dzięki temu zaspokaja chęć ciągłego ssania. Ssanie smoczka BIBS colour nie wymaga od dziecka użycia sporej siły mięśniowej. W naszej ofercie znajdziesz ekologiczne smoczki uspokajające, które nie powodują alergii, są nietoksyczne i nie zawierają ropopochodnych toksyn. 

W sklepie ecodziecko.pl dostępne są smoczki BIBS w bogatej gamie kolorystycznej, co z pewnością ucieszy każdego Rodzica. Z nami stworzysz zestaw dziecięcy, składający się z modnych i przydatnych akcesoriów. 

Kauczukowe smoczki BIBS Colour w zestawie lub bez 

Jako sklep ekologiczny z akcesoriami dla dzieci i niemowląt, współpracujemy z najlepszymi markami, które oferują bezpieczne produkty, które mają prozdrowotne funkcjonalności. Nie inaczej jest z kauczukowymi smoczkami BIBS Colour, które kupisz u nas w dwupaku lub pojedynczo w rozmiarach S, M oraz L. Rozmiar dopasowany jest do wieku dziecka. Ten najmniejszy skierowany jest do niemowląt, które mogą go używać zaraz po urodzeniu. Średni rozmiar przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia, zaś największy dla Maluchów, które mają powyżej 18 miesiąca życia. 

Sprawdź pozostałe akcesoria dla dzieci w sklepie ecodziecko.pl, m.in, do karmienia dzieci i niemowląt oraz zabawek dla dzieci.

pixel