Darmowa dostawa od 50,00 zł

Sztućce dla dzieci

( ilość produktów: 13 )

Wielofunkcyjne i innowacyjne sztućce dla dzieci to początek drogi do samodzielnego jedzenia przez dzieci. Produkt jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia dzieci. Piękny design i doskonała jakość wykonania - to charakteryzuje sztućce dla dzieci ze sklepu ecodziecko.pl. Producenci akcesoriów do karmienia dzieci i niemowląt przykładają szczególną wagę do ekologicznych produktów. Sztućce 3w1, czyli łyżka, widelec oraz nożyk, mogą zamienić każdy posiłek w przyjemną zabawę Malucha. Nadają się idealnie w celu zdobycia umiejętności karmienia, a ich odpowiedni kształt bez problemu dopasuje się do każdej rączki dziecka.

Sztućce dla dzieci, sztućce dziecięce

Doskonała jakość wykonania z bezpiecznej dla dzieci stali szlachetnej, to w 100% bezpieczne sztućce, które mają lekką wagę dla małych rączek. Sztućce dla dzieci przygotują maleństwo do pierwszych, samodzielnych posiłków. W naszej ofercie znajdziesz również ergonomiczne sztućce z kołnierzykiem, które zapobiegają wprowadzeniu sztućca głębiej do buzi. Dziecko bez problemu poradzi sobie z nałożeniem posiłku na sztućce. Produkt jest w pełni bezpieczny w kontakcie z żywnością i nadaje się do mycia w zmywarce. 

Sztućce do nauki jedzenia

Łatwość chwytania i nabierania pokarmu będzie o wiele lepsze z sensoryczną łyżeczką do nauki samodzielnego jedzenia. Unikatowa struktura i barwne kolor zachęcą Maluszka do spożywania posiłku. Wysoka elastyczność i trwałość produktu są zaletami łyżeczek do jedzenia, zaś silikon spożywczy jest bezpieczny w kontakcie z żywnością. 

Sztućce do nauki samodzielnego jedzenia zapewnią wygodę Twojemu dziecku podczas każdego posiłku. Stylowa elegancja zapewnia stylistyka vintage, którą opracowała znana marka Mushie. Do zestawu sztućców dla dzieci możemy dobrać inne akcesoria do karmienia, m.in. talerzyki dla dzieci oraz kubki dla dzieci

Sprawdź pozostałą ofertę zestawów sztućców dla dzieci, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Sklep ecodziecko.pl to ekologiczne produkty, które są bezpieczne dla Twojego Malucha.

pixel