Darmowa dostawa od 50,00 zł

Pokoik dziecięcy

( ilość produktów: 33 )

Rodzice chcą, aby ich dziecko miało pokoik dziecięcy, który będzie im służył na lata. Pokoik jest miejscem, w którym dzieci mają swój świat i jest to ich osobista przestrzeń. Każda dziewczynka marzy o tym, aby mieć pokoik dziecięcy, do którego zapraszają koleżanki w celu bawienia się lalkami lub innymi zabawkami dla dzieci. W sklepie ecodziecko.pl znajdziesz plakaty do pokoju dziecka, lustro ścienne lub inne dekoracje, które upiększą pokoik dziecięcy Malucha. Sprawdź przygotowaną specjalnie dla Ciebie akcesoria do dekoracji pokoju dziecka.

Ozdoby do pokoju dziecięcego w sklepie ecodziecko.pl

W celu dekoracji pokoiku dziecięcego zalecamy zakup plakatów ściennych przepięknie ilustrowanych. Nowoczesny design plakatów spowoduje, że pokój dziecka nabierze dodatkowego charakteru. W naszej ofercie znajdziesz plakaty średniej i dużej wielkości z motywami dinozaurów, planet, a także alfabetu. 

Oprócz plakatów ściennych do pokoiku dziecięcego świetnie będą pasowały dekoracje ścienne w kształcie księżyca, chmury z gwiazdkami lub balona. To akcesoria marki Picca LouLou, które zostały zaprojektowane tak, aby stworzyć bajkowy klimat w pokoiku dziecięcym. Kolorowa kolekcja ma za zadanie pobudzać kreatywność dziecka, a w połączeniu z pluszakami lub misiami dla dzieci, stworzą niepowtarzalny świat, w którym Maluch będzie uczestniczyć. 

Pozostałe gadżety do pokoju dziecka 

W naszym asortymencie znajdziesz także poduszki dekoracyjne, które w połączeniu z pozostałymi akcesoriami w kategorii do spania i leżenia, sprawią dziecku bezpieczną przestrzeń do zabawy i spędzania wolnego czasu. Poduszki dekoracyjne w kształcie lisa, gwiazdki mogą być towarzyszami dziecka i pobudzać ich kreatywność wraz z wyobraźnią. Wszystkie nasze produkty zostały wykonane z trwałych i naturalnych materiałów i będą niezapomnianym prezentem dla każdego dziecka. 

Zobacz nasze pozostałe akcesoria dekoracyjne do pokoiku dziecięcego. Współpracujemy z najlepszymi markami, które jako priorytet, stawiają sobie stworzenie ekologicznych i przyjaznych dzieciom akcesoriów.

pixel