Darmowa dostawa od 50,00 zł

Silikonowe talerzyki dla dzieci

( ilość produktów: 12 )

Gdy chcemy nauczyć naszego Malucha samodzielnego jedzenia i picia, musimy sięgnąć po sprawdzony produkty. Niewątpliwie silikonowe talerzyki dla dzieci są jednym z nich. Talerzyk silikonowy posiada piękny design i doskonałą jakość wykonania, a przy tym jest bardzo bezpieczny dla Noworodków i Niemowląt. Do zestawu silikonowych talerzyków dla dzieci z powodzeniem możemy dodać śliniak, otulacz lub zawieszkę do smoczka. Stylową elegancję w klimacie vintage zapewnia dwóch producentów - Mushie oraz Easy tots, producentów akcesoriów dla dzieci.

Silikonowe talerzyki dla dzieci, silikonowy talerz dla dziecka

Z zestawem silikonowych talerzyków z podkładką, dziecko może swobodnie użyć się spożywania posiłków samodzielnie. Bardzo poręczny, kompaktowy i bezpieczny zestaw, sprawdzi się w domu, jak i na zewnątrz podczas podróży. Do całego zestawu lunchboxa możemy swobodnie dobrać inne akcesoria do karmienia dzieci i niemowląt, które będą kształtować zdrowe nawyki żywieniowe u Malucha. Zobacz, co możemy ci zaoferować więcej w sklepie ecodziecko.pl!

Silikonowe naczynia dla dzieci - ekologiczne akcesoria, które musisz mieć!

Co wyróżnia nasze ekologiczne produkty dla dzieci? Przede wszystkim jakość wykonania i bezpieczeństwo, które z pewnością jest dla ciebie najważniejsze. Silikonowe talerzyki dla dzieci pozwolą na urozmaicenie posiłków dla dzieci, nie zmieniając ich smaku. Szybka dostawa, przystępne ceny i bezproblemowe zwroty - to wszystko w sklepie ecodziecko.pl!

Do silikonowych naczyń dla dzieci idealnie pasują miseczki oraz kubki, dzięki którym skomponujesz zestaw dla swojego dziecka. Sprawi to, że jedzenie posiłków będzie przyjemnością i nauką dla każdego dziecka. Silikonowy materiał jest odporny na stłuczenia, co w przypadku niemowlęcia jest istotne, z racji tego, że lubią one czasami zrzucić talerzyk ze stołu. Duża średnica silikonowych talerzyków dla dzieci, to możliwość porcjowania wyselekcjonowanych posiłków.

pixel