Darmowa dostawa od 50,00 zł

Baby Shower - bociankowe

( ilość produktów: 10 )

Baby Shower jest przyjęciem organizowanym na cześć przyszłym mam. Coraz częściej występuje ono również w Polsce. Świętowanie odbywa się najczęściej kilka tygodni lub miesięcy przed planowanym przyjściem dziecka na świat. Z tej okazki sklep ecodziecko.pl stworzył zestaw prezentowy Baby Shower, który przyda się szczególnie dla rodziców w pierwszych miesiącach życia.

Baby Shower - bociankowe zestawy dla dzieci

W skład zestawu w ramach przyjęcia bociankowego wchodzą gryzak kauczukowy, który został wykonany z lasów kauczukowych objętych zrównoważonym zarządzaniem leśnym oraz miękka przytulanka w kształcie myszki. Produkty znanej marki zajmującej się dostarczaniem ekologicznych akcesoriów dla dzieci - Meiya & Alvin, nie posiadają sztucznych barwników, substancji rakotwórczych, ponieważ są w 100 % organiczne z naturalnych materiałów, bezpiecznych dla środowiska naturalnego. Dlatego mogą być dobrym pomysłem na Baby Shower - bociankowe dla najbliższej rodziny lub przyjaciółki. Kupując nasze produkty masz pewność, że zestaw prezentowy na Baby Shower jest antyalergiczny i obdarowanie w ten sposób przyszłej mamy sprawi jej wiele radości. Jako dodatek do wyprawki dla dziecka, polecamy nasze pozostałe akcesoria z kategorii do karmienia dzieci i niemowląt lub zabawek dla dzieci na ecodziecko.pl.

Zestawy prezentowe na Baby Shower 

Do zestawu na bociankowe Baby Shower możesz dołączyć ubranka dla dzieci, akcesoria do pielęgnacji dziecka lub smoczki. Sklep ecodziecko.pl jest idealnym miejscem, aby zaopatrzyć się w prezenty na imprezę z okazji narodzin dziecka. Nasz bogaty asortyment akcesoriów dla dzieci i niemowląt na Baby Shower sprawi, że przyszła mama będzie zadowolona z wyprawki dla dziecka, którą otrzymała w prezencie. Zapoznaj się z naszą całą ofertą na ecodziecko.pl i stwórz zestaw Baby Shower dla rodziców Malucha. Życzymy udanych zakupów.

pixel