Darmowa dostawa od 50,00 zł

Kokon niemowlęcy

( ilość produktów: 27 )

Miękkie i wygodne gniazdko jakim jest kokon niemowlęcy to przydatny ekwipunek do spania i leżenia dla niemowląt. Oddychająca i wysokojakościowa bawełna BIO pozwoli na spokojny sen Maluszka. Kokon niemowlęcy to idealne miejsca do zasypiania, które przyda się szczególnie w pierwszych miesiącach życia dziecka. Usypiając dziecko wraz z otulaczem dla noworodków da Maluchowi poczucie bezpieczeństwa i bycia ponownie jak w brzuszku mamy. Gniazda niemowlęce znajdą swoje zastosowanie w czasie podróży lub wspólnego spania wraz z rodzicami, nie powodującym tym samym przygniecenia w czasie snu.

Kokon niemowlęcy - dlaczego warto kupić

Mimo niepozornego wyglądu kokon niemowlęcy ma wiele zastosowań. Niektórym może wydawać się niepotrzebnym dodatkiem w wyprawce niemowlaka. Ma on, jednak szereg zastosowań, dzięki którym staje się on niezastąpionym gadżetem w każdy domu, w którym się pojawi. Jest on niezwykle komfortowy, a jego miękkość sprawia, że maluch czuje się w nim dobrze. Kokon niemowlęcy jest przydatny w ciągu dnia, jak i w nocy, przez co jest nieodłącznym towarzyszem mamy i dziecka. Dostępne w naszym sklepie kokony rodzice prosto dopasują do kolorystyki całej wyprawki malucha. Z powodzeniem może on pełnić funkcję maty do zabaw, czy nawet łóżeczka w awaryjnych sytuacjach.

Kokony niemowlęce - jak wybrać?

Liczba dostępnych na rynku produktów jest ogromna. Jak nie zginąć w gąszczu ofert i wybrać najlepszy kokon dla swojego dziecka? Kokony niemowlęce to rewelacyjny dodatek. Składają się z miękkiego materaca, który z łatwością można wyprać oraz tuby, która zabezpiecza malucha przed niekontrolowanym wydostaniem się z kokonu. Przeglądając kokony niemowlęce koniecznie trzeba zwrócić uwagę na ich rozmiar, by był on bezpieczny dla dziecka. Najlepiej, jeśli jest wykonany z delikatnych i miłych w dotyku materiałów, takich jak np. muślin. Dzięki temu maluch przyjemnie spędzi w nim czas.

Kokon niemowlęcy w łóżeczku - czy to dobry pomysł?

Rodzice martwią się o swoje dziecko na każdym etapie jego życia. Jednak opieka nad noworodkiem jest dość szczególna. Nic dziwnego, że rodzice w tym wyjątkowym dla całej rodziny okresie bardzo dużą uwagę przywiązują do jego bezpieczeństwa. Kokon niemowlęcy znajdzie swoje zastosowanie również w łóżeczku malucha. Dzięki niemu dziecko poczuje się ponownie, jakby znajdowało się w brzuchu swojej ukochanej mamy. Pozwoli mu to na spokojny i bezpieczny sen, a rodzicom na upragniony odpoczynek.

Kokony niemowlęce - oaza dla niemowlaka

Kokony niemowlęce, które nasz sklep ma w swojej ofercie wykonane są z materiałów, które dbają bardzo dobrze o delikatną skórę niemowlaka. Materiały, z którego wyprodukowano kokony nie wywołują podrażnień, dzięki czemu są odpowiednie nawet dla małych alergików. Konstrukcja materacyka pozwala na właściwy przepływ powietrza i na utrzymanie go w czystości. Sprawia to, że w środku kokonu nie rozwijają się szkodliwe drobnoustroje i mikroorganizmy, które szkodliwie wpływają na zdrowie dziecka. Kokony niemowlęce stanowią bezpieczną oazę dla malucha podczas spania w łóżku rodziców. Dzięki tubie rodzic może spokojnie spać bez obaw, że przygniecie swoją pociechę.

pixel