Darmowa dostawa od 50,00 zł

Lunchbox dla dzieci

( ilość produktów: 27 )

Przygotowanie odpowiedniego posiłku dla dzieci jest nie lada wyzwaniem. Nasze pociechy bywają wybredne i zdarza się, że nie jedzą przygotowanych potraw w przedszkolu lub w szkole. Dobrym pomysłem będzie zakup śniadaniówki - lunchbox dla dzieci, w którym umieścimy ciepły lub zimny posiłek ze świeżych warzyw lub owoców. Lekki pojemnik na przekąski będzie idealnym dodatkiem do obiadów serwowanych dzieciom. Od teraz drugie śniadanie Twoje dziecko może mieć zawsze przy sobie. Specjalne pokrywy chłodzące - lunchboxów dla dzieci sprawią, że świeżość posiłków utrzyma się przez długi czas.

Lunchbox dla dzieci, lunch box dla dzieci

Nasze śniadaniówki - lunchboxy dla dzieci są lekkie, pojemne i wykonane są z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów. Ich pojemność może zostać wykorzystana na przechowywanie kanapek lub przekąsek. Lunchbox dla dzieci z ecodziecko.pl to gwarancja jakości, a sztywna konstrukcja zapobiega zgniataniu się posiłków w środku. Pudełko śniadaniowe jest łatwe w użyciu dzięki zamknięciu typu easy click open - close. 

Chcąc przygotować cały zestaw dla Twojego dziecka, polecamy zapoznać się z ofertą zestawu talerzy dla dzieci oraz termosów dla dzieci

Szczelne pudełka z przegródkami to produkty, gdzie umieścisz zdrowe przekąski dla swojego dziecka. Zabierze je w każdą podróż, do szkoły, na spacer lub podwórko. W każdej chwili skosztuje pyszności z ekologicznych lunchboxów dla dzieci. Współpracujemy z najlepszymi producentami, którzy dbają o każdy produkt, który będzie bezpieczny materiałowo dla Noworodków oraz starszych dzieci. 

Śniadaniówki dla dzieci, śniadaniówki z przegródkami

Marki naszych producentów wyróżniają się niepowtarzalnych designem, jakością wykonania i interesującymi nadrukami z naklejkami dla dzieci. W ofercie sklepu ecodziecko.pl znajdziesz lunchbox dla dzieci stworzonym z naturalnych włókien bambusowo - kukurydzianych, powstałych z naturalnych lasów bambusowych. 

Zajrzyj do naszych pozostałych kategorii z ekologicznymi akcesoriami dla dzieci. Zadbaj o produkty dla swojego dziecka, które są zgodne z naturą i nie zawierają plastiku i żadnych substancji chemicznych.

pixel