Darmowa dostawa od 50,00 zł

Miseczki dla dzieci

( ilość produktów: 2 )

Okrągłe miseczki dla dzieci to w pełni bezpieczne produkty, które nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych. Miseczka dla niemowlaka została zaprojektowana z myślą o najmłodszych z bezpiecznego silikonu spożywczego. Miseczka dla dzieci idealnie przylega do stołu, dzięki temu Maluch nie jest w stanie sam jej przesunąć podczas posiłku. Nie spowoduje to bałaganu, które potrafią zostawić dzieci na stole. Silikonowe talerze dla dzieci to produkt idealny do karmienia dzieci i niemowląt.

Miseczki dla dzieci, miseczka dla niemowlaka, miseczka dla dziecka

W naszej ofercie znajdziesz produkty od trzech producentów: Mushie, Oogaa oraz Petit Monkey. Miseczki do karmienia niemowląt są lekkie i wyprodukowane w zgodzie ze środowiskiem. Kupując miseczkę dla dzieci z ecodziecko.pl masz pewność, że posiłek dla Malucha będzie najlepszym czasem w ciągu dnia!

Estetyczny wygląd i pastelowe kolory będą urozmaiceniem każdego dania. Miseczka dla dzieci od Petit Monkey została stworzona z biodegradowalnych materiałów - bambusa, kukurydzy i włókna drzewnego. Jej dodatkiem są bezpieczne pigmenty oraz spajająca melanina, czyli produkt syntetyczny z wysoką wytrzymałością i odpornością na zużycie. Jest to materiał zyskujący na popularności, służący do produkcji drobnych sprzętów gospodarstwa domowego. 

Miska do karmienia niemowląt

Nasze miseczki do karmienia niemowląt zawierają ilustracje ze zwierzątkami, które spodobają się każdemu dziecku. Miseczka z ptaszkiem, króliczkiem, myszką czy leniwcem - to niektóre propozycje znajdujące się w sklepie ecodziecko.pl. W miseczkach dla dzieci rodzice mogą przygotowywać zupki, kaszki lub inne zdrowe potrawy, które ułatwią Maluchowi naukę samodzielnego jedzenia. Piękny design i doskonała jakość są cechą charakterystyczną miseczek dla dzieci ze sklepu ecodziecko.pl. Ekologiczne produkty to bezpieczne dzieciństwo dla dzieci i Niemowląt, a każdy producent przykłada szczególną wagę do każdych akcesoriów dla dzieci.

pixel