Darmowa dostawa od 50,00 zł

Kocyk na lato

( ilość produktów: 4 )

Każdy rodzic powinien zaopatrzyć swojego maluszka w kocyk na lato. Produkt ten musi być miękki, lekki, przyjemny w dotyku i przewiewny. Ważne jest również, aby miał właściwości termoregulacyjne, dzięki którym skóra dziecka nie będzie narażona na podrażnienia i odparzenia. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór cienkich kocyków na lato, które doskonale sprawdzą się jako element wyprawki. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Kocyk na lato, kocyk dla niemowlaka na lato, cienki kocyk na lato

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór delikatnych kocyków na lato dla dzieci. Posiadamy wysokiej jakości produkty z naturalnej bawełny organicznej posiadającej właściwości antyalergiczne. Cienkie kocyki na lato wykonane z tego materiału doskonale sprawdzają się wśród maluszków ze skórą wrażliwą, podatną na podrażnienia. Organiczna BIO bawełna gwarantuje naturalną regulację temperatury ciała i optymalny komfort cieplny. Bawełniane kocyki na lato chronią dziecko przed przegrzaniem się i redukują możliwość wystąpienia SIDS. Organiczne otulacze są wyjątkowo przyjemne w dotyku. Dodatkowo po każdym praniu stają się coraz bardziej delikatne i miękkie.

Oferowane przez nas kocyki dla niemowląt na lato mogą być używane m.in. do brzuszkowania i otulania maluszka, a także jako wyściółka fotelika samochodowego, osłona daszku wózka oraz prześcieradło do kołyski, gondoli i kosza mojżeszowego. Nasze cienkie kocyki na lato sprawdzają się również jako lekki ręczniczek, mięciutka osłona przewijaka i oddychające okrycie podczas spaceru czy drzemki.

Kocyk na lato dla dziecka

Oferowane przez nas dziecięce kocyki na lato dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Jeśli chcesz poznać dokładne koszty zakupu, przejdź do asortymentu. Pod zdjęciami poglądowymi i nazwami produktów znajdziesz informację o cenie. Pragniesz poznać szczegóły? Wejdź w zakładkę danego kocyka. W opisie produktu dostępne są informacje o składzie, wymiarach, sposobie użytkowania i zastosowaniu. W zakładce wybranego kocyka na lato znajdziesz także wskazówki dotyczące prania i suszenia produktu.

Cienki kocyk na lato dla niemowlaka

Kocyki na lato dostępne w tej kategorii cieszą się świetnymi opiniami i dużą popularnością. Wybierane są przez klientów z całej Polski. Użytkownicy cenią je za jakość, trwałość i naturalny skład. Konsumenci podkreślają, że nasze kocyki dla niemowląt na lato są bardzo przyjemne w dotyku i delikatne dla skóry maluszków. Ponadto spełniają wiele funkcji i są dostępne w niskich cenach.

pixel