Darmowa dostawa od 50,00 zł

Smoczki BIBS

( ilość produktów: 267 )

Duński producent BIBS produkuje i dostarcza swoje produkty do wielu krajów. Firma zaprojektowała smoczki BIBS dla dzieci z myślą o najmłodszych pociechach. Antyalergiczny silikon jest całkowicie bezpieczny dla Niemowlaków. Proponujemy Tobie dwa rodzaje smoczków dla dzieci - Smoczki BIBS wykonane z kauczuku oraz Smoczki BIBS z silikonu. Duńskie smoczki BIBS to prostota i elegancja w niskiej cenie. Smoczki idealnie zastępują pierś Mamy i w szybki sposób uspokajają Maluszka. Sprawdź nasze smoczki bibs, do wyboru masz kilkadziesiąt produktów w różnych rozmiarach i zestawach.

Smoczki BIBS

Wśród naszych smoczków duńskiego producenta BIBS, wyróżnić należy smoczki uspokajające kauczukowe i silikonowe. Pierwsze z nich cechują się wyjątkową miękkością i plastycznością. Rozpoznamy je po brązowym zabarwieniu. Dodatkową jego zaletą jest wytrzymałość i jest to najczęściej wybierany produkt przez rodziców. Odpowiednia wentylacja sprawia, że dziecko ssąc smoczek uspokajający kauczukowy BIBS, ma wrażenie, że trzyma w ustach pierś Mamy. Specjalna osłonka została wyprofilowana, aby Maluszek nie dotykał ust oraz brody, chroniąc go tym samym przed zaczerwienieniem czy krostkami. Smoczki BIBS śmiało można używać już od pierwszych dni życia dziecka. 

Drugą naszą propozycją jest smoczek uspokajający silikonowy BIBS. Silikon spożywczy jest bezpiecznym materiałem dla Niemowląt, który charakteryzuje się twardością końcówek. Tarczka osłaniająca posiada otwory wentylujące, dzięki którym Maluch lepiej oddycha podczas ssania smoczka BIBS. Ekologiczne produkty duńskiego producenta BIBS, zostały zaprojektowane wraz z neonatologami, są całkowicie bezzapachowe i mają dużą odporność termiczną, więc śmiało można je wyparzać pod gorącą wodą. 

Smoczek dla noworodka BIBS - dlaczego warto go kupić?

Smoczek BIBS w sklepie internetowym z akcesoriami dla dzieci i niemowląt ecodziecko.pl, znajdziesz w niskiej, konkurencyjnej cenie. Masz pewność, że smoczki dla noworodka zostały stworzone z ekologicznych materiałów przyjaznych dzieciom.

pixel