Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Antykolkowe butelki dla niemowląt

( ilość produktów: 21 )

W sklepie ecodzieco.pl znajdziesz butelki dla niemowląt antykolkowe. Butelki te naśladują naturalne karmienie piersią. Dzięki temu w łatwy i całkowicie bezstresowy sposób możemy odstawić Maluszka od karmienia piersią. Butelka dla noworodka antykolkowa jest wykonana w całości z bezpiecznego silikonu, który jest nietoksyczny i nie powoduje alergii. Jest to sposób na karmienie dzieci i niemowląt, które z powodzeniem mogą być alternatywą dla szklanych butelek dla niemowląt.

Butelki dla niemowląt antykolkowe, butelki antykolkowe dla noworodka

Kolka u niemowląt jest często występującą przypadłością. Jest to przykre doświadczenie dla dziecka. Sprawiają one dziecku ból i są nieprzyjemne. Atak kolki pojawia się nagle i może trwać nawet kilka godzin, powodując tym samym stres u rodziców i samego noworodka. Odpowiada za to nadmierna ilość powietrza, którą niemowlę połyka podczas karmienia. 

Sposobem na tą dolegliwość są antykolkowe butelki dla niemowląt. Specjalny, podwójny system antykolkowy ma za zadanie uchronić niemowlaka przed występowaniem kolki. Maluch pijąc mleko nie połyka powietrza. Antykolkowe smoczki do butelek posiadają dwa otwory wentylujące, które wyrównują ciśnienie w butelce dla niemowląt do karmienia. Butelki bezkolkowe dla niemowląt zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są bezpieczne dla zdrowia dziecka. 

Antykolkowa butelka dla niemowląt - naturalny kształt i miękka w dotyku

Butelka bezkolkowe dla niemowląt została zaprojektowana tak, aby naśladować karmienie piersią Mamy. Szeroki i naturalnie ukształtowany smoczek oraz zastosowanie silikonu, jako materiału przypominającego w dotyku skórę Mamy, daje dziecku pewność i bezstresową zmianą sposobu karmienia. Polepszając tym samym chwyt butelki przez noworodka. 

Wszystkie nasze produkty posiadają szczelne zamknięcie, które zapobiega przedostawaniu się do pokarmu na zewnątrz. Silikon, dzięki swoim właściwościom, posiada nieograniczoną przepuszczalność dla cząsteczek tlenu, co wpływa na ochronę przed bakteriami lub pleśnią.

pixel