Darmowa dostawa od 50,00 zł

Śliniaki jednorazowe

( ilość produktów: 1 )

Każde małe dziecko podczas jedzenia powinno być wyposażone w śliniak – to niezbędne akcesorium, które pozwoli uchronić jego ubranko przed zabrudzeniem, przemoczeniem i zniszczeniem – zwłaszcza jeśli w grę wchodzą buraczki, sok jabłkowy czy inne pokarmy trwale przebarwiające tkaniny. Na rynku dostępne są modele o różnych kształtach i rozmiarach, wykonane z materiału lub silikonu. Stanowią one bardzo skuteczną ochronę, jednak łączy je jedna cecha – zaraz po użyciu trzeba je umyć, wyczyścić lub wyprać, by można było użyć ich po raz kolejny. Zdarzają się ponadto sytuacje, kiedy rodzic nie bardzo ma co zrobić z brudnym śliniakiem z kieszenią pełną resztek jedzenia – tak dzieje się, kiedy np. karmimy dziecko w czasie podróży lub w miejscu publicznym, chociażby w restauracji. Wtenczas najlepszym wyborem będzie użycie śliniaka jednorazowego.

Śliniaki jednorazowe, śliniak jednoarowy dla dziecka 

Jednorazowe śliniaki dla dzieci to ekologiczne produkty, które w 100% nadają się do recyklingu. Mają przedłużony fason i wygodne rękawki, dzięki czemu zapewniają pełną ochronę dziecięcym ubrankom. Są w pełni wodoodporne, stanowią więc skuteczna barierę dla wszelkiego typu plam. Dodatkowo w przy dolnej krawędzi wyposażone zostały w samoprzylepny pasek, który można przymocować do brzegu stolika i tym samym utworzyć kieszonkę, do której będą trafiać spadające okruchy i resztki jedzenia ? zamiast na kolana malucha lub na podłogę. Po posiłku śliniaczek wystarczy zdjąć i wyrzucić, nie martwiąc się o jego czyszczenie.

W trosce o środowisko naturalne

Obecnie coraz bardziej popularny staje się trend, by używać wyłącznie akcesoriów wielokrotnego użytku, dzięki czemu można znacznie ograniczyć ilość produkowanych odpadów. Jednak na co dzień zdarzają się sytuacje, kiedy produkty jednorazowe są nam niezbędne, ułatwiając nam funkcjonowanie i oszczędzając czas. Dlatego niekoniecznie trzeba z nich całkiem rezygnować ? należy natomiast zadbać o to, by wybierać opcje w pełni ekologiczne, wykonywane z przyjaznych dla środowiska materiałów, które w pełni podlegają recyklingowi.

W sklepie Ecodziecko znajdziesz doskonałej jakości śliniaki jednorazowe, które spełniają te warunki, a także inne produkty eko dla dzieci i niemowląt. Umożliwią Ci komfortowe karmienie swojej pociechy poza domem, w czasie podróży, na wycieczkach czy w czasie spotkań ze znajomymi i skutecznie ochronią dziecięce ubranka przed wilgocią i plamami. Opinie rodziców, którzy korzystają z nich na co dzień, potwierdzają, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie dostępne w korzystnej cenie.

pixel