Darmowa dostawa od 50,00 zł

Zestaw obiadowy dla dzieci

( ilość produktów: 7 )

W sklepie ecodziecko.pl znajdziesz także zestaw naczyń dla dzieci do nauki samodzielnego karmienia. Zastawa silikonowa dla najmłodszych to połączenie skandynawskiej stylistyki z pastelowymi kolorami, jak również akcesoria wytworzone z włókien bambusowo - kukurydzianych. Zestaw talerzy dla dzieci zawiera talerzyk, miseczkę głęboką, kubeczek oraz łyżeczkę. Do eko zastawy dobrać możemy śliniaki dla dzieci lub podkładki na stół. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych produktów z kategorii karmienia dzieci i niemowląt.

Zestaw obiadowy dla dzieci, zestaw talerzy dla dzieci

Od teraz karmienie dzieci przez rodziców może być o wiele przyjemniejsze. Zastawa silikonowa została zaprojektowana po to, aby mocno przywierać do stołu, a sam silikon spożywczy jest całkowicie bezpieczny dla Malucha. Zdecydowanie poprawi się komfort spożywania posiłków przez dzieci. Zestaw obiadowy dla dzieci to najwyższa jakość wykonania, estetyczny wygląd i pastelowe kolory. 

Biodegradowalny materiał - włókna roślinne z bambusa, kukurydzy oraz włókna drzewnego to kolejna nasza propozycja zestawu talerzyków dla dzieci. Producent zastawy bambusowej - Petit Monkey - stworzył bardzo lekki produkt, który podlega recyklingowi w formie kompostowania przemysłowego. Przystępna cena zestawu talerzy dla dzieci oraz wiele dostępnych ekologicznych akcesoriów sprawią, że zakupy w sklepie ecodziecko.pl będą dobrym wyborem!

Komplet śniadaniowy dla dzieci - zero szkodliwych substancji

Nasi producenci produktów do karmienia dzieci i niemowląt zapewniają, że każdy produkt jest bezpieczny materiałowo dla Noworodków i Niemowląt, zanim produkt zostanie wprowadzony na rynek, poddawany jest dokładnej analizie pod względem bezpieczeństwa materiałowego. Zestaw talerzy dla dzieci ze sklepu ecodziecko.pl to gwarancja bezpiecznych zakupów i produktów wysokiej jakości. To także pierwszy krok dla Malucha do samodzielnego jedzenia i picia z zestawem naczyń dla najmłodszych.

pixel