Darmowa dostawa od 50,00 zł

Gryzaki sensoryczne

( ilość produktów: 1 )

Gryzaki sensoryczne dla dzieci zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych. Wytrzymały elastomer silikonowy jest materiałem elastycznym i jest całkowicie odkształcany. Powoduje to, że gryzaki sensoryczne mogą dowolnie zmieniać kształty oraz rozmiary poprzez naprężeń czy ucisków. Gryzaki są łatwe do chwytania w małe rączki, a ciekawa kolorystyka przykuwa uwagę każdego Malucha. Silikon spożywczy jest przeznaczony do kontaktu z żywnością, nie powoduje alergii i jest całkowicie bezpieczny dla dziecka. Gryzaki sensoryczne to najlepszy wybór dla Twojego maleństwa.

Gryzaki sensoryczne

Piękny design, delikatna faktura i ekologiczny produkt, to wszystko sprawia, że produkty ze sklepu ecodziecko.pl są chętnie kupowane przez rodziców dla swoich dzieci. Gryzaki sensoryczne dla starszych dzieci są bezzapachowe, mają dużą odporność termiczną, a właściwości produktów silikonowych są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Eco przyjazny materiał, jakim jest silikon spożywczy, nie będzie powodować u dzieci alergii i sprawdzi się idealnie jako produkt, który można gryźć. Gryzaczki sensoryczne przeznaczone są dla niemowląt i dzieci starszych, które uwielbiają gryźć. Gryzak może służyć jako zabawka dla dzieci. 

Gryzak sensoryczny - uśmierza ból i swędzenie

Gryzaki sensoryczne, tak jak inne modele z kauczuku lub drewna, łagodzą ból dziąseł, dlatego rodzice chętnie posiłkują się tymi produktami przy nadmiernym ząbkowaniu u dzieci, które może być kłopotliwe. Okres ząbkowania spędza rodzicom sen z powiek, dlatego warto z odpowiednim wyprzedzeniem zaopatrzyć się w gryzaki sensoryczne, które metodą na walkę z dolegliwościami ząbkowania. 

Zobacz nasze pozostałe produkty z kategorii gryzaków dla dzieci. Wybierz ten, który będzie odpowiedni dla Twojego maleństwa. Sklep ecodziecko.pl współpracuje z markami, które produkują akcesoria dla dzieci i niemowląt z dbałością o każdy szczegół, aby były one w pełni bezpieczne dla każdego dziecka. Zapraszamy do udanych zakupów.

pixel