Darmowa dostawa od 50,00 zł

Saszetki do karmienia

( ilość produktów: 7 )

Wielorazowe saszetki do karmienia dzieci są przydatnymi akcesoriami podczas każdej podróży, zakupach czy spacerze. Pozwalają na dostarczenie posiłki dla dzieci w dowolnym miejscu, gdy nasz Maluch jest głodny. Saszetki do karmienia znajdą swoje zastosowanie przy zupach krem, jogurtach, musach owocowych, smoothie, budyniach oraz kisielu. Będą idealnym zastępstwem dla dzieci, które spożywają popularne produkty ze sklepu. Rodzice dzięki temu będą mogli przygotowywać zdrowe posiłki dla swoich pociech oraz stopniowo nauczyć je samodzielnego spożywania posiłków. Saszetki do karmienia przeznaczone są dla dzieci powyżej 1 roku życia.

Saszetki do karmienia, saszetki do karmienia wielorazowe

Malutkie saszetki do karmienia są wielorazowego użytku. Można je zamrażać oraz podgrzewać. W celu zachowania trwałości produktu, zaleca się mycie ręczne. Zamykany ustnik powoduje spożywanie posiłku przez dziecko bez dotykania go brudnymi rączkami. Przygotowany posiłek przez rodziców użyjemy w samolocie, samochodzie, w parku, w przedszkolu. Saszetka do karmienia wielorazowa zapewni bezpieczeństwo podczas jedzenia, a podwójny zamek strunowy dodatkowo zabezpiecza całą zawartość opakowania.  Saszetka do karmienia w zestawie z lunchboxem dla dzieci, będzie uzupełnieniem codziennej diety każdego maleństwa. 

Saszetki do karmienia dzieci - dla dzieci poniżej 6 miesiąca życia

W ofercie sklepu ecodziecko.pl znajdziesz także saszetki do karmienia dla mniejszych dzieci - już od 6 miesiąca życia. Zestaw składa się z 8 sztuk wielorazowych saszetek, które wystarczą na naprawdę długi czas. Kolorowe i zabawne zwierzaki namalowane na saszetkach dla dzieci, przypadną do gustu każdemu Maluchowi. Produkt polecany jest dzieciom z alergiami pokarmowymi. Saszetki do karmienia dzieci to ekologiczna i zdrowsza forma przygotowywania posiłku dla Twojego dziecka. 

Uzupełnieniem zestawu mogą być butelki na wodę lub miseczki dla dzieci, które będą nieodzownym elementem każdego posiłku dziecka.

pixel